HABER Mercedes-Benz E220d 4MATIC | TEST

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
Test güzel ancak arabayı bir türlü sevemedim. Nerde W212 kasa gibi özgün bir tasarım? Hem o zamanlar C, E ve S serileride birbirinden farklıydı ve tasarımları daha hoştu. Aslında bu sadece Mercedes'e özgü değil. BMW, Audi, Land Rover vs. vs. ortak parça kullanımı adı altında tüm araçları birbirine benzettiler.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Arabanın karizmasına lafım yok ama rüzgar sesi vs garip yani e serisi mercedessin sen.
Yalnız testi sevdim, uzun,detaylı,akıcı ve güzel olmuş @sinan abi Murat abi'ye selamlar, teşekkürler. kendisini görmek isteriz testlerde :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,772
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu tarz bir araba aldığımda açıkçası yapacağım ilk şey runflat lastikleri söküp normal lastik takmak olacak. Gerekirse bagajın altında boş olan kısmı düzenler stepne koyarım ama yine de runflat ile yolculuk yapmam. Test boyunca bozuk yollardaki bam gümü biz bile buradan gördük, hissettik. Aynı sıkıntı runflat'e sahip 5 serisinde de yaşanıyor. Runflat lastikler amortisörleri acayip zorluyor ve hiç yardımcı olmuyor. Açıkçası E segmentinde bu tarz bir konfor kusuru kesinlikle kabul edilemez. 500 küsür bin liraya araba alıp bam güm etmesine şahit olmak hiç hoş değil.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Helal olsun gerçekten ciddi anlamda güzel bir test olmuş, detaylara girilmesi, testin uzun ve samimi olması aradığımız özlediğimiz otopark.com böyle testlerin sıklığı dileğiyle.Arabaya gelince de izlerken konfor ve yalıtım olarak eksik olduğunu hissettim.E serisine yakışmayacak bir durum ama genel olarak başarılı buldum.

Son düzenleme:

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Mercedeste 3 adet süspansiyon opsiyonu var sanırım bu araçtaki en düşük seviye olan , ne kadar ekmek o kadar köfte.. Bu süspansiyonu çok iyi olsa kimse air veya aktif süspansiyonu almaz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GMEMD

Taklacı Güvercin
18 Haz 2018
22
81
335
Test başarılı olmuş. İç mekan anlatımının çok zaman aldığını düşünüyorum sayısal verilere ( 0-100 km hızlanma esneklik değerleri, fren mesafesi vb ) yer vermeniz testti daha keyifli hale getirebilir. yol tutuş ile ilgili dışarıdan çekilecek görseller videoyu daha renkli hale getirebilir. teşekkürler..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım