HABER Yeni Ford Fiesta Almanya'da tanıtıldı!

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yeni ibiza da yarı bağımsız diyorlar polo da yakın zamanda yenileniyor büyük olasılık rakipsiz olacak belli bir süre
Yarı bağımsız dedikleri bildiğimiz torsiyon işte. İki lastiğin süspansiyon bileşenlerini birbirine bağlayan ortadaki demir ( torsiyon ) bu tekerleklerin ne kadar hareket etmesine izin verirse o kadar ediyorlar. Yarı bağımsız dedikleri bu aslında. Makyajlı kasalara yetişmez ama yeni kasalarda o dönüşüme giderler. Veya buna yatırım yapmak yerine daha donanımlı, daha iyi malzeme kaliteli bir üretimi de tercih edebilirler. Artık o markaya kalmış bir olay.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Yarı bağımsız dedikleri bildiğimiz torsiyon işte. İki lastiğin süspansiyon bileşenlerini birbirine bağlayan ortadaki demir ( torsiyon ) bu tekerleklerin ne kadar hareket etmesine izin verirse o kadar ediyorlar. Yarı bağımsız dedikleri bu aslında. Makyajlı kasalara yetişmez ama yeni kasalarda o dönüşüme giderler. Veya buna yatırım yapmak yerine daha donanımlı, daha iyi malzeme kaliteli bir üretimi de tercih edebilirler. Artık o markaya kalmış bir olay.
Torsiyon olduğunu biliyorum işte yakın zamanda yenilecek sanırım pejo 208 ve clio var onlarında geçeceğini sanmıyorum

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Torsiyon olduğunu biliyorum işte yakın zamanda yenilecek sanırım pejo 208 ve clio var onlarında geçeceğini sanmıyorum
Fransız grubu bu konulara hiç sıcak bakmadı zaten. Sayılı bir kaç modeli haricinde sevmiyorlar bu tarz donanımları kullanmayı. Ben de ihtimal vermiyorum. Hele clio'ya hiç ihtimal vermiyorum. Adamlar Talisman'a bile torsiyon koyuyorlar.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım