HABER BMW E46 M3 | TEST

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,526
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Dayanamadım arkadaşlarla dışardayken izleyeyim dedim 45 Dk görünce izleyemedim erken kalktım eve gidiyorum :p

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,526
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Dayanamadım arkadaşlarla dışardayken izleyeyim dedim 45 Dk görünce izleyemedim erken kalktım eve gidiyorum :p

Az önce izledim, araba efsane :D Kurgu çok iyi hatta abartı bile var, ama araba çok iyi benim olsa satmam, satamam elim ayağım titrer yapamam :D

@bedirhan. @ibougur siz nerdesiniz ?

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Çok güzel bir test olmuş araç sahibine hem kurgu için hem de aracını paylaştığı için çok teşekkürler eve gidip izlemek için sabırsızlandığım bir videoydu tamamını izleyince de sabırsızlığıma hak verdim.Eleştiri yapmayı severim olumlusu olduğu gibi olumsuzu da illaki olacak aracın beğenmediğim yeri rengi,yani M3 dediğin uçuk saçık bir Laguna Seca Blue, Phoenix Yellow ya da ne bileyim İmola Red felan olmalıydı.İkinci bir olumsuz eleştirim de araç çok fazla ''CSL'' olmaya çalışmış.Ama ne yalan söyleyim aracın sahibi olmuş olsam ben de ''CSL'' oldurtmaya çalışırdım.

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Çok güzel bir test olmuş araç sahibine hem kurgu için hem de aracını paylaştığı için çok teşekkürler eve gidip izlemek için sabırsızlandığım bir videoydu tamamını izleyince de sabırsızlığıma hak verdim.Eleştiri yapmayı severim olumlusu olduğu gibi olumsuzu da illaki olacak aracın beğenmediğim yeri rengi,yani M3 dediğin uçuk saçık bir Laguna Seca Blue, Phoenix Yellow ya da ne bileyim İmola Red felan olmalıydı.İkinci bir olumsuz eleştirim de araç çok fazla ''CSL'' olmaya çalışmış.Ama ne yalan söyleyim aracın sahibi olmuş olsam ben de ''CSL'' oldurtmaya çalışırdım.
hacı o renkler çok apaçi duruyo bu ve grisi benim en çok sevdiğim renkleri

breko52

Asfalt Kurutucu
30 Eyl 2016
8
12
645
37
Bolu
Kurgu da yapılacak ne varsa yapılmış maşallah :) :) yalnız videoyu açtım bitince 45 dk olduğunu farkettim :D :D hiç sıkılmadan izlenebilecek güzel bir test. Teşekkürler.

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395
Kurgu kısmı güzeldi ama ben maalesef beklediğimi bulamadım. Böyle özel bir araç için vasat bir inceleme videosu olmuş. Daha çok reklamı yapıldı gibi geldi bana malum satılıkmış. Orman içinde egzoz sesini duyduğumuz dış çekimler biraz daha fazla olsaydı güzel olurdu. Karbon detaylar hakkında biraz daha ayrıntılı görüntüler olabilirdi, mesela kapılar standart e46 ya göre ne kadar daha hafif? Bu aracı bu kadar özel kılan şeyler nelerdi mesela? Daha erişilebilir olan standart e46 3.20, 3.16 modellere kıyasla mekanik ya da elektronik açıdan ne gibi farklar vardı tam olarak bahsedilseydi Sinan'ın ağzından daha çok şey öğrenmiş olurduk.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Kurgu güzel yapanın eline sağlık
Araca gelince...
Kronik sandık motorlu E46 Müç..
Şu araca 175.000 TL verecek arkadaşın numarasını benimle de paylaşır mısınız ? Satılacak bir kaç şeyim var belki işine yarar

Son düzenleme:

ikaanbozkurt

Profesör
20 Eyl 2016
122
249
1,435
İnceleme güzeldi, zevkle izledim. Biraz daha motor sesini duyabilseydik iyiydi.

Bugün Fransa'da gezerken şansıma e46 m3 denk geldi, hemen yapıştırdım fotoyu:
bmw_e46_m3_cabrio.jpeg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım