HABER Sıfır kilometre Mitsubishi Evo IX rekor fiyata satıldı!

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Otomotiv tarihinde önemi olan bir model, zaman geçtikçe değer kazanır. Ancak karşımızdaki örnek sıfır kilometre bir Mitsubishi Evo IX ise muhtemelen bol sıfırlı bir banka çekini gözden çıkarmanız gerekebilir.

Nadir kalan bir Mitsubishi Evo IX açık arttırmayla satıldı!

California’daki bir Mitsubishi bayisi tarafından Ebay’de açık arttırmayla satılan 2006 model Lancer Evo IX, eşine az rastlanacak bir fiyattan alıcı buldu. Dün sonuçlanan açık arttırmada tam 137.954 dolara alıcı bulunan Evo IX standart donanımına ek olarak; alüminyum/karbon fiber fren kavraması, gümüş vites topuzu, renkli vortex üretici ve spoyler uzantısı gibi opsiyonlara sahip. Ayrıca sadece 9 mil (15 kilometre) yapan otomobilin bayiden hiç çıkmadığını belirtelim.

Lancer Evo serisinde gerçek anlamda son jenerasyon olarak gösterilen model, kaputunun altında güçlü bir motor taşıyor. 2.0 litrelik turbo motor 286 beygir güç ve 391 Nm tork üretirken, 6 ileri manuel şanzıman ise otomobili adeta bir drift canavarına dönüştürüyor. Mitsubishi’nin hedef değiştirmesi ile beraber eğer Eclipse örneğinin bir benzerini görmezsek Lancer adı yalnızca hafızalarımızda güzel bir anı olarak yaşayacak.

1 arasında 8

Read the whole post here.

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Şöyle arabaları görünce inanın içim gidiyor. Klasik olabilecek arabalar var ama Evo 9 bana göre kesinlikle olamaz. İyi ki birisi satın almış da bir köşede çürümekten kurtulmuş.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Şöyle arabaları görünce inanın içim gidiyor. Klasik olabilecek arabalar var ama Evo 9 bana göre kesinlikle olamaz. İyi ki birisi satın almış da bir köşede çürümekten kurtulmuş.
Yani tabi şimdi bi Makinen Edition gibi bir makineyle değeri bir değil ama bence Evo 9 ilerde klasik olabilecek türde bir araç ya da Evo 9'lari çok sevdiğimden dolayı bana öyle geliyor o_O.

Çook güzelsin çook :rolleyes:.

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Yani tabi şimdi bi Makinen Edition gibi bir makineyle değeri bir değil ama bence Evo 9 ilerde klasik olabilecek türde bir araç ya da Evo 9'lari çok sevdiğimden dolayı bana öyle geliyor o_O.

Çook güzelsin çook :rolleyes:.
Ya ben bu arabalara klasik gözüyle bakamıyorum. Evo ne olursa olsun altyapı itibarıyla sürekli yan yan yapmaya müsait, 20-25 yaşına gelince alıp kenara koyarsın da 11 yaşındaki arabanın ciğeri var hala :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ya ben bu arabalara klasik gözüyle bakamıyorum. Evo ne olursa olsun altyapı itibarıyla sürekli yan yan yapmaya müsait, 20-25 yaşına gelince alıp kenara koyarsın da 11 yaşındaki arabanın ciğeri var hala :D
Orası öyle canım onlardaki ciğer valla kasapta yok gibi kötü bir espiri yapmak istemezdim ama neyse :(. Güzel aletler ya ben EVO'ları genel olarak çok seviyorum. Artık EVO üretilmeyeceğini ve üretilirsede ancak SUV olarak planlanacağını duyduğumda yaşadığım üzüntüyü anlatamam.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Abd'de 2017 sıfır Evo 34,495 dolardan başlıyor..137.954 dolara 2006 Evo almak pek akıl mantık işi değil. Araç klasik desen klasik değil özel desen özel değil..Bkz : Ebay virali

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Ben bu konuda daha iyimserim bence alan adam böyle saklarsa emin olun ileride bu araç bahsettiğimiz bilmem kaç dolardan daha pahalı bir hale gelecektir nedeni de şu EVO9'lar şu an her ne kadar piyasa da bol bol olsa da Stock oynanmamış bir tanesini en son ne zaman gördünüz?Klasik olabilecek bir araç özellikle de başka kişiler böyle acayip acayip modlayarak oynadığı sürece...Bu arada EVO 10 EVO9 karşılaştırılması yapılmış herkes biliyorki Mitsubishi EVO10'u 9'dan çok daha ağır yaptı ve sonuç olarak ikisinin arasındaki yol tutuş farkı malum...Yani benim gözümde 9 daha pahalı olsa da 9'u tercih ederim.Başındaki numara yükselince araçta yükselmiyor.

Son düzenleme:

berkecan

Profesör
8 Eyl 2016
239
523
1,785
Mersin
Ulan namissiz servisler sakliyonuz mu bu nimetleri böyle saklayip açık arttirmayla bam!Öluden değil diriden korkucaksin bu dünyada hey yavrum hey şaka bi yana diğer markalarin servisleride böyle sakliuodur o zaman

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım