HABER Kadın Gözüyle | Renault Koleos

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Yeni Mazda CX-5 2 litre motoruna rağmen 183 bin, sahibinden.com da aynı paraya 1.4 benzinli Kodiaq, 1.6 dizel Koleos var. Birileri türk insanının maymun iştahını çok fena değerlendirip gelişine çakıyor valla.
Valla hocam bende bugun buna bakıyordum hatta arkadaşla da tartıştık bunu. Yalnız cx-5 c suv ken koleos,kodiaq,xtrail o yüzden hani bunlar pahalı çünkü üst sınıf denilebilinir ama asıl bomba mazda 6 ile başlıyor 2.0 165bg at6 power fiyatı 180k aynı paraya nasılsa 1.4 tsi 150 highline passat var.Olay da ciddi bir mantıksızlık var çünkü biri 1.4 ötv diğeri 2.0 ötv si hani dersin mazda 6 boştur diye o da tutmuyor 11 hoparlörlü müzik sistemi,geri görüş,şerit takip,kör nokta,led farlar,anahtarsız giriş-çalıştırma,19 jant gibi donanımlarda standart. Görülen o ki vergiler bahanesi ile disbürtörler de öpmeye başlamış.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Valla hocam bende bugun buna bakıyordum hatta arkadaşla da tartıştık bunu. Yalnız cx-5 c suv ken koleos,kodiaq,xtrail o yüzden hani bunlar pahalı çünkü üst sınıf denilebilinir ama asıl bomba mazda 6 ile başlıyor 2.0 165bg at6 power fiyatı 180k aynı paraya nasılsa 1.4 tsi 150 highline passat var.Olay da ciddi bir mantıksızlık var çünkü biri 1.4 ötv diğeri 2.0 ötv si hani dersin mazda 6 boştur diye o da tutmuyor 11 hoparlörlü müzik sistemi,geri görüş,şerit takip,kör nokta,led farlar,anahtarsız giriş-çalıştırma,19 jant gibi donanımlarda standart. Görülen o ki vergiler bahanesi ile disbürtörler de öpmeye başlamış.
dıgerlerını bılmemde o reno nun ıscılıgı hıc bır sekılde mazdanın elıne su dokemez.daha yenı alınan kadjar heryerı bos nereye yuklensem elımde kalacak daha 10 bın olmadı ha bu daha ust sınıfı renonunda kusura bakmasınlar motoruna lafım yok ıc aksam berbat. mazda nın motoru kotu kabul kotu derken 0-100 kasan gencler ıcın hatırı sayılır yavas. donanımı abı japonlar bos araba yapıyor yav lafına karsı gırtlak dolu hatta sınıfının baya otesınde donanımlarla gelır mazda. son zamanlarda atak yapmaya basladılar yolda gorur oldum ınsallah bu servıs agına yansırda turkıye ıcınde dolasırken ugrayabılecegım nefeslenecek servısler olur

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Mazda'lar da Subaru gibi yen kurundan geliyorsa fiyatların farklı olması normal gibi.

O değil de yok Eylül zammı yok yılbaşı zammı yok yeni model zammı derken bu arabaların fiyatları hiçbir şey yokken bile artı sonsuza yaklaşıyor, o ne olacak?

Son düzenleme:

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Mazda'lar da Subaru gibi yen kurundan geliyorsa fiyatların farklı olması normal gibi.

O değil de yok Eylül zammı yok yılbaşı zammı yok yeni model zammı derken bu arabaların fiyatları hiçbir şey yokken bile artı sonsuza yaklaşıyor, o ne olacak?
2023 yılında Lozan bitiyor, bor çıkarıp uçuşa geçecegiz. Dayanın biraz

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
2023 yılında Lozan bitiyor, bor çıkarıp uçuşa geçecegiz. Dayanın biraz

Ben bu zihniyete hasatayım. Almanya nın sanki bogazı var. Gemi gecirip para kazanıyor. Sanki Bor Holandadan çıkıyor satıp satıp yiyorlar. Millet üreterek, arge yaparak parayı kazanıyor. Biz ise bogaz bize gecsin vergi alıp yiyek modundayız. Topraktan maden çıksın çıkarıp çıkarıp yiyek modunu anlamıyorum.

O adamların Kromu yok, kromu senden alıp tank yapıyor sana milyon dolara satıyor. Ucağı milyon dolara satıyor. Şimdi Karadenizin köprüsüne hgs koyup gemilerden harac almak için yılları sayıyorlar. Peeh.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Klasik yurdum insanı. Hık deyip tıkanınca tehtidkar tavırlar sergilemek, kendince havalara girmek. Ama aşk olsun bunun sonuna bide "sen benim kim olduğumu biliyonmu" demeliydin...
Beyefendi ben sizi tehdit etmiyorum ki sizden hizmet almak istiyorum? siz kendi kendinize tehdit etmediğim halde gelin güvey oluyorsunuz.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

Eğer yen kuru ile bu kadar alakalı ise bu mazda 3-cx5 niye rakipleri ile aynı fiyat onunda daha uygun olması gerekmez miydi?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım