Otopark.com / İstanbul

15 Mar 2017
417
1,083
2,645
Dün tuzla karting parkı denedik ve tek kelime pist harikaydı. Çok teknik virajlara sahip. Arabalar 6.5 ve 9 hp. biz 6.5 luk ile yarıştık. 9 luk 7 tane vardı sanırım sayı yetmedi. Ağustos ayında bir gün belirleyip forumca gitmek güzel olur. Bu arada 6 sına yani pazar piste izleyemeye gideceğiz 3 arkadaş.Gelenlerle görüşmek üzere.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,289
1
9,442
4,970
kocaeli
@kenblock Kafamızı pc den kaldırıp doğaya açılmalıyız en azından 2 haftada bir. Yeri de çok güzel doğa ile iç içe. Sessiz sakin. (bunu derken pc den yazıyorum :D )
şelale park varmis yaninda :)

aslinda Aliyle bana baya uzak ama toplu tasima ile gelmeye calisacagiz bakalim :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15 Mar 2017
417
1,083
2,645
o da olabilir ama çoğunluk istanbul olduğu için önce bir tuzla kartingle başlarız sonra il il :D Tuzla köprüden elbet alır biri sizi 200 ile geleceksiniz. Pazar ist park yapacaklar +1 lerse start verebiliriz. Malüm ağustos sonu bayram eylül ortası okullar başlıyor :)

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,289
1
9,442
4,970
kocaeli
o da olabilir ama çoğunluk istanbul olduğu için önce bir tuzla kartingle başlarız sonra il il :D Tuzla köprüden elbet alır biri sizi 200 ile geleceksiniz. Pazar ist park yapacaklar +1 lerse start verebiliriz. Malüm ağustos sonu bayram eylül ortası okullar başlıyor :)
hocam birde ayip olmazsa kartingin tarifeleri hakkinda bilgi alsak olur mu ? malum ogrenci adamiz haberimiz olsun en azindan :)

15 Mar 2017
417
1,083
2,645
Sanırsam 10 dakikası 25 liraydı. Uygun diye hatırlıyorum yarın telefondan da bilgi alabilirsiniz. Grup indirimi elbet vardır. Biz özel bir etkinlik ile gittik o yüzden vereceğim fiyat doğru olmaz. :)

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,289
1
9,442
4,970
kocaeli
Sanırsam 10 dakikası 25 liraydı. Uygun diye hatırlıyorum yarın telefondan da bilgi alabilirsiniz. Grup indirimi elbet vardır. Biz özel bir etkinlik ile gittik o yüzden vereceğim fiyat doğru olmaz. :)
Fiyat guzel , o ucretin biraz daha aşagisini cok daha eski araclara - daha kisa - daha eski - daha kisa pistlere oduyoruz .

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Dün tuzla karting parkı denedik ve tek kelime pist harikaydı. Çok teknik virajlara sahip. Arabalar 6.5 ve 9 hp. biz 6.5 luk ile yarıştık. 9 luk 7 tane vardı sanırım sayı yetmedi. Ağustos ayında bir gün belirleyip forumca gitmek güzel olur. Bu arada 6 sına yani pazar piste izleyemeye gideceğiz 3 arkadaş.Gelenlerle görüşmek üzere.
E hadi bu haftasonu için bir program organize edelim.

15 Mar 2017
417
1,083
2,645
İst parka arkadaşla cumartesi gideceğiz. Belki pazar da diğer arkadaş ile gidebilirim gelenlerle görüşmek üzere

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım