Otopark.com / İstanbul

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,301
1
9,455
4,970
kocaeli
Tuzla karting park yeni yapıldı galiba çok güzel bir yer , İstanbul'da olanlara tavsiye ederim.

890M pist uzunluğu var İzmir Ülkü pisti ile eşdeğer sayılır . Virajlarda çok güzel duruyor . Zemin kalitesi ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Temmuz 15 civarı İstanbul'a geliyorum. Yalnız park halinde benim arabama yine vurmuşlar, inanın buluşma tarzı şeylere sokmaya utanmaya başladım. :(

15 Mar 2017
417
1,083
2,645
Herkese selam , 9 temmuz pazar ist parka gelmeyi düşünen varsa görüşürüz orada. Pendikden gelcem araba boş isteyen olursa Kaynarcadan da alabilirim.

15 Mar 2017
417
1,083
2,645
Pist günü çok güzeldi yine . Sıcaktan dolayı sanırım katılım öncekilere göre azdı. Ama 458 in çığlıkları, corvette c6 nın anırması ateş etmesi,m3 lerin çıldırayazarak geçişi ,porsche turbonun yeri göğü delen sesi hala kulaklarımda. Bidahaki pist gününe umarım daha çok kişi katılır seyirci ve piste çıkacak..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım