KAPALI 80.000 TL Dizel Araba Seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Coskun

Elit Apaçi
14 Kas 2016
82
39
970
Tokat
Marka
BMW
Merhabalar.80.000 TL ile dizel manuel araç istiyorum aracımda beklediğim şeyler;

-Ön-Arka park sensörü
-Az yakan
-Manuel
-Yağmur sensörü
-Far sensörü
-İçi ve bagajı geniş
-Parçası ucuz,servis ağı geniş
-En az 6 hava yastığı
-Euro ncaptan en az 4 yıldız
-2. el 50.000 km ye kadar olan
-En az 2014 model

Düşüncelerinizi bekliyorum arkadaşlar teşekkürler

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota

Coskun

Elit Apaçi
14 Kas 2016
82
39
970
Tokat
Marka
BMW
Avensis;
parçası çoğunlukla corolla motor-klima hariç Toyota servis ağı geniş zaten biliyorsunuz. 8-12 arası hava yastığı var alacağınız donanıma göre. 5 yıldızlı ncapte. Bu da vidyosu

.

1.6 dizel ünite bmw'yle ortak geliştirilip üretilen bir motor.
Bu da örnek olsun diye buraya bırakıyorum
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...irdan-farksiz-cok-uygun-fiyat-464038025/detay
Hocam değerli yorumunuz için teşekkür ederim ama malesef araçtaki ön park sensörü eksikliği elememe sebep oldu

Coskun

Elit Apaçi
14 Kas 2016
82
39
970
Tokat
Marka
BMW
Avensis;
parçası çoğunlukla corolla motor-klima hariç Toyota servis ağı geniş zaten biliyorsunuz. 8-12 arası hava yastığı var alacağınız donanıma göre. 5 yıldızlı ncapte. Bu da vidyosu

.

1.6 dizel ünite bmw'yle ortak geliştirilip üretilen bir motor.
Bu da örnek olsun diye buraya bırakıyorum
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...irdan-farksiz-cok-uygun-fiyat-464038025/detay
Hocam peki 308 1.6 e-hdi 4 kişilik bir aileye yeter mi allure alsam

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Hocam değerli yorumunuz için teşekkür ederim ama malesef araçtaki ön park sensörü eksikliği elememe sebep oldu
ön park sensörü eklemek çok zor bir şey değil sırf bu yüzden elemeyin derim. Avensis in en büyük olumsuzluğu yakında üretiminin duracak olması ama Toyota nın hem servis ağı iyi hemde genelde sağlamlar

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Hocam crdi motorların yakit tüketimi fazla değil mi yanlışım varsa düzeltin ama
https://www.otopark.com/2016/11/feride-kia-cerato-1-6-crdi-concept-plus/
Hocam otopark ın testi de var. Yakıt çıtır daha fazla ama bunun sebebi motordan çok arabanın ağırlığı bide rakiplerine göre biraz daha güçlü şimdi 110bg lik bir dizel ile 130bg lik bir dizel aynı yakmasını beklemek hata olur zaten. Cerato da otopark ın testine göre 6 lt/100km yakmış gayet iyi bir değer

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul

Bu haberi burası dahil bir kaç yerde gördüm ama doğrular nitelikte bir kaynak yoktu, atılan başlığın altı dolu değildi. Bu açıklama adamın sesli düşünmesi gibi bir şey, marka içinde düşünce alışverişi yapılmıştır illaki ama model kaldırma yoluna gidilmedi gibi duruyor.
O haber geçen yıla ait, bu yıl kamuflajlı Avensis fotoğrafları düştü.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Bu haberi burası dahil bir kaç yerde gördüm ama doğrular nitelikte bir kaynak yoktu, atılan başlığın altı dolu değildi. Bu açıklama adamın sesli düşünmesi gibi bir şey, marka içinde düşünce alışverişi yapılmıştır illaki ama model kaldırma yoluna gidilmedi gibi duruyor.
O haber geçen yıla ait, bu yıl kamuflajlı Avensis fotoğrafları düştü.
O zaman avensis ile devam. Belki bmw nin yeni 136 bg lik dizelini güzel bir otomatik ile birleştirip sunarlar kim bilir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım