HABER Egea Seni Piste Çağırıyor! | VLOG | 180 HP / 550 Nm'lik Egea!

ctanguner

Panpa
7 Eyl 2016
356
1,193
3,095
İstanbul
Fiat, Egea Sedan ile bu kez yepyeni bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. “Egea Seni Piste Çağırıyor” etkinliğine katılım gösterenler otomobilin pist versiyonunu tanıma fırsatı elde ederken, heyecan dolu motorsporları dünyasına adım atıyor. Katılımcıların aynı zamanda güvenli otomobil kullanımı hakkında bilgilendirildiği etkinlikler Türkiye genelinde 10’dan fazla ilde gerçekleştirilecek. İlk olarak Tekirdağ-Çorlu’da başlayan etkinliğin Kasım ayında Gaziantep’te son bulması planlanıyor.

Read the whole post here.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Videoyu izlemedim daha ama 180 hp 550 tork demek, 200 devirde torkunu verip sonra ölüyor demektir bana göre. Keşke daha orantılı bi tork dağılımı yapsalarmış.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Videoyu izlemedim daha ama 180 hp 550 tork demek, 200 devirde torkunu verip sonra ölüyor demektir bana göre. Keşke daha orantılı bi tork dağılımı yapsalarmış.

Motorun standart hali bu
7Nn9Q5.png

thestig

Profesör
8 Eyl 2016
391
818
1,845
Sağ dikiz aynasının opsiyon olarak verildiği yıllarda çoğu araçta -Mercedes'te bile- bu özellik opsiyondu. Tofaş'a özel bir durum değil. Günümüzde temel bir donanım olarak görülebilir ama eskiden gerekli görülmüyordu.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,600
18,385
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Sağ dikiz aynasının opsiyon olarak verildiği yıllarda çoğu araçta -Mercedes'te bile- bu özellik opsiyondu. Tofaş'a özel bir durum değil. Günümüzde temel bir donanım olarak görülebilir ama eskiden gerekli görülmüyordu.
Hala gerek yok aslında.Zaten milletimiz sağ aynasına bakmıyor ki

CaptainFAST

Asfalt Kurutucu
20 Kas 2016
19
23
595
İstanbul'a gelmeyecek herhalde. Takvimi bir türlü güncellemiyorlar, bosverdiler herhalde.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım