HABER Ayhancan Güven'den Porsche Cup'ta büyük başarı!

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Türk yarışçımız Ayhancan Güven, Porsche GT3 Cup Benelux şampiyonasının Barcelona ayağında podyuma çıkmayı başardı. İspanya’da düzenlenen yarışın detayları ve Güven’in performansı haberimizde!

Ayhancan Güven, 30. sırada başladığı yarışta podyuma çıkmayı başardı!

Sıralamalarda önce 2. sırayı alan, fakat pist sınırlarının dışına taştığı için bir önceki derecesi olan 30. sıradan start alan Güven, iyi bir start ile kısa sürede ilk 10’a yaklaştı. Daha sonra güvenlik aracının girmesi ile beraber tempoyu iyice arttıran Attempto Racing pilotu, yarışı üçüncü sırada bitirmeyi başardı.

Şampiyonaya katılan diğer pilotlarımızdan Cenk Ceyisakar 14. olurken, Cengiz Oğuzhan yarışı tamamlayamadı. Sezonun son yarışı 13-15 Ekim tarihleri arasında Fransa Paul Richard pistinde gerçekleşecek.

Yarışın tamamını aşağıdaki video aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Final race of the season! #EXCITED

Опубліковано Porsche GT3 Cup Challenge Benelux 1 жовтня 2017 р.

Read the whole post here.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Helal olsun Ayhancan , başarılarınız devamını diliyorum süper gidiyor. 30 dan 3 e çıkmak müthiş başarı.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım