1997 Bmw E39 528i Fjordgrau Metallic

berkayoz

Profesör
13 Nis 2017
101
742
2,485
Herkese merhabalar E34 dururken yanına başka araba alma çabalarım başlamışken birkaç araba bakıp vazgeçtikten sonra bu arabaya bakmaya karar verdim ve aldım.
Aracı ilk sahibi bayandan aldım bütün bakımları Borusan oto avcılar ve Muğla Bodrum Borusan'da yapılmış genellikle Bodrum'da oldugundan ve fazla binilmediğinden kozmetik olarak bakımsız ama ufak dokunuşlarla düzelicek seviyede aracı bayan kullandıgı için birçok yerinde tırnak izi ve cizilme var özellikle iç aksamda yaptıklarımı ve yapıcaklarımı yine buradan paylaşacağım.

Aracıma ait donanım listesi:

ilk güne ait fotolar

Kozmetik ve mekanik olarak eksik kırık bozuk parçalar temin edilmeye başladı

Araç alındıgı günden beri neredeyse hiç iç olarak detaylı temizlik görmemiş amatör olarak kendim içini dışını ve motorunu temizledim tabiki mekanik ve boya işlemleri sonrasında Paddock Detaling'e aracımı teslim edicem

Eksik yıpranmış parçalar yenisi ile değişti kaset çaları orjinal cd çalar ile değişti tüm kapı fitilleri yenilendi
ön arka cam fitilleri yenilendi silecekler ayna dipleri boyandı teyp tuşu çamurluk sinyalleri takıldı iç kapı kollları sökülüp boyandı tüm kilitler cam motorları halatları elden geçti tüm kapı trim klipsleri sıfırlandı

E34 ile beraber bir kare

Son düzenleme:

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
En sevdigim 5 serisi :) Hayirli olsun, iyi günlerde kullanin. Aracta sanirim Comfort koltuk var E38 kasa 7 lerde olan ?

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
689
1,845
Marka
Renault
hayırlu uğurlu olsun harbiden çok güzel olmuş.kaç gündür bu kasalar gözüme çarpıyor ve 1 tanesi dışında hepsi tadında toplanmıştı.sizde hakkını verenlerdensiniz.kazasız belasız günlerde kullanın

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,786
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
Hayırlı olsun güle güle kullanın araba çok güzel maşallah. Siz aldıktan sonra kaderi değişmiş arabanın fabrikadan çıktığı gibi olmuş :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
@berkayoz tanıtımı yeni gördüm kazasız belasız günlere inşallah, çok orijinal duruyor ayrıca sizin bakımınız ile daha da orijinal ve bakımlı hale gelecektir diye tahmin ediyorum güzel bir ikili olmuşlar eksikleri tamamlanınca testi çekilmeli.:)Ayrıca 2.8 olması çok iyi olmuş,kasa ne kadar ağır da olsa her halükarda beygircikler rahatlıkla yürüyecek.:)
Böyle temiz BMW'leri gördükçe arabayı niye sattık diye düşünüyorum, düşünüyorum ,sebebini bulamıyorum, insan yapmadığı şeyler için değil yaptığı şeyler için de büyük bir pişmanlık çekiyor.o_O
Tekrardan maşallah.:)

Son düzenleme:

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Hocam araç yanlış görmediysem 100 bin km de değil mi?

Kaç tlye aldınız hocam aracı?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım