Lada yeniden Türkiyede

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
satmaz bu fiyatlara. verimsiz bi motor ama aşırı dayanıklı haddinden fazla sağlam bi motor turbolayıp motora girmeden +200bg çıkartıyorlar bu makinadan. kafayı değiştirip 16valvli 1.6 priora kafası takıp 350 beygirleri görüyorlar

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
manyak ha bu lada distribütörü getir vestayı getir priorayı 1.6 motorlarla peynir ekmek gibi satsın. prioranın ilk müşterisi de ben olabilirim :D teneke meneke 1020 kg araba olunca fena kaçıyodu makina :D şaka maka 1,2 tsi ibizaları poloları yer :D

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Eğer plakasız alınırsa ve sadece offroad için kullanılırsa mantıklı olabilir. Onun dışında yazık paranıza, ne güvenliği ne başka bişeyi var. 4 çeker teneke sadece

Patri

Profesör
22 Eyl 2016
258
440
1,395
Niva'daki 1.7 motor 30 yaşında falan. Bu arabayı zaten şehirde gezin, normal kullanın diye üretmiyorlar. Alıyorsun direk en zorlu araziye vuruyorsun işini yapıyor. Başka bir görevi yok.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Hocam tahmininizden çok fazla alacak insan var lada niva ve suzuki jimny gibi arabalar bindiğimiz bindiğimiz arabalar gibi değil bir yaşam tarzı delileri ve alıcısı çok olur onlardan biride benim :D

Katılıyorum ama bu fiyatların aracı değil bence.
Arazi desek Jimny var, şehir içi için desek Vitara var. Bu ikisi de Niva parasına, kalite olarakta daha yüksek Suzukiler.
Salt arazi performansı olarak bakarsak Niva>Jimny diyebilir miyiz? O kadarını bilmiyorum, siz daha iyi bilirsiniz bu işlerle iç içe olan biri olarak. Ama üstte istenen para (1.7 olmasından dolayı) çok fazla.

Gerçi Jimny'nin manuelini getirmiyorlar artık sanırım.

BURAKGUNDUZ

Elit Apaçi
10 Eki 2016
64
30
970
40 milyara çiçek gibi toplanmışı varken 80 e bu kesinlikle almam .

Forever LADA (özellikle kırmızı samara )

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Katılıyorum ama bu fiyatların aracı değil bence.
Arazi desek Jimny var, şehir içi için desek Vitara var. Bu ikisi de Niva parasına, kalite olarakta daha yüksek Suzukiler.
Salt arazi performansı olarak bakarsak Niva>Jimny diyebilir miyiz? O kadarını bilmiyorum, siz daha iyi bilirsiniz bu işlerle iç içe olan biri olarak. Ama üstte istenen para (1.7 olmasından dolayı) çok fazla.

Gerçi Jimny'nin manuelini getirmiyorlar artık sanırım.
Niva> suzukiler, jeep, toyotalar, ve aklınıza gelecek nerdeyse tüm arazi araçları tabiki stok olarak karşılaştırınca.
Şuan gelecek nivalar obd2 sistemli abs klima ve katoferez kaplama ile gelecek.
Motoru ise tam bir antika fakat arazide 45 derece acıda, suyun icinde, dünyanın. Her noktasında çalışabilecek bir motor ve bozulursa dünyanın her yerinde parça ve usta bulabileceğinizde bir motor.
Şuan lada parçası satıyoruz nivanın tüm şanzuman sitemi arazisi dahil 2000 tl arazide bundan ucuz bir araba yok

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım