208gti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ogiology

Asfalt Kurutucu
21 Nis 2017
44
102
685
Istanbulda 208gti sahibi olup da aracla ilgili yorumlarını fln bana yuzyuze anlatabilecek biri var mi? Kendi aracimi satip almayi dusunuyorum kullanici yorumu onemli ve showroomlarda da olmadigi icin icini dışını incelemek istiyorum. Kahve içer yemek yer sohbet ederiz.

ogiology

Asfalt Kurutucu
21 Nis 2017
44
102
685
5senedir takipteyim videoyu izledim ztn 3sefer hem de, uzun dönem kullanıcı yorumu lazım en azından yan koltukta oturup arabanın hzılanması yol tutuşunu fln deneyimlemem gerek.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Bu forumda İstanbul'da 208 GTI sahibi olan yok bildiğim kadarıyla olsaydı garaj kısmında paylaşır veya arabasını anlatırdı zaten insanlar bilgilensin diye

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Kendim degilim sahibi, ama yakin arkadasimda vardi, az roll yapmadim, 308 gti aldigi icin 208 gti ini satti. Guzel arac, surusu falan bence cok keyifli, yuruyusu polo gti ile ayni, belki yarim boy ondedir. Tek sikintisi var, intercoer yetersiz, o yuzden araba hemen sisiyor, sistigi icin 3. Roll de 200 den 170-180 hp ye dusuyor. Fiyatini kesinlikle hak eden bir arac, yazilim yapmayi dusunurseniz hayal etmeyin, ekstra belki 5 hp alirsiniz. Stock halde ekstra sadece seat sport intercooler takmanizi tavsiye ederim. Birkac cektigimiz videoyu sizle paylasayim:
https://instagram.com/p/BZtTKS7HteN/

ogiology

Asfalt Kurutucu
21 Nis 2017
44
102
685
@Ozgur Gunes intercooler sıkıntısı heryerde yazıyor aynen, peki büyük intercooler, filtre kiti, susturucu iptali fln yaptıktan sonra da yazılım atınca aynı durum olur mu yoksa dediğin sadece stok intercoolerla yazılım için mi?

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
@Ozgur Gunes intercooler sıkıntısı heryerde yazıyor aynen, peki büyük intercooler, filtre kiti, susturucu iptali fln yaptıktan sonra da yazılım atınca aynı durum olur mu yoksa dediğin sadece stok intercoolerla yazılım için mi?

Hocam yakit ile oynamadiktan sonra randiman alamazsiniz, methanol kit sart diyebilirim. İntercooler egzoz cai falan yazilimla 20 hp realite diyebilirim, o da degmez

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
Aga cok farkli arabalar diye biliyorum ben, 208 de epey parca guncellendi, ve ozellikle konfor epey artti 208 de
sanayide orda burda denk geldim, turladım içine oturdum, araç sahibinden yorumlarını falan dinledim, kendi ustam zaten thp ustası ondan da birkaç bişeyler kaptım eğer ki arkadaşın merak ettiği konularla benim bilgiler örtüşürse yardım etmeye çalışırız :)

207 gt ve rc ler arasındaki piston turbo farkı bildiğim kadarıyla 208 allure ve gti arasında kayda değer bir fark yok. Yanılıyor da olabilirim ama GTi daha ağır allure den diye biliyorum. eğer araç roll drag için yüklenecekse 1.6thp allure tercih edebilir. Arada iyi bir fiyat farkı var çünkü. çok sağlam yüklersin hem zımba modunda hem donanım olarak gırtlak dolu araban olur. JBL ses paketi, ortada kocaman ekran, cam tavan, 6 ileri kısa şanzıman vs vs.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
bu arabaya yazılım hakikate gereksiz. downpipe büyük cooler ile kaydadeğer bir rahatlamanız olur. stok olarak @Ozgur Gunes dediği gibi cupra gti ile direkt kafa kafaya bir araç. intercooler haricinde önden tutunması biraz sıkıntı olabiliyordu, onu PS versiyonunda çözdüler ama arada da ciddi fiyat farkı oldu haliyle :(

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
bu arabaya yazılım hakikate gereksiz. downpipe büyük cooler ile kaydadeğer bir rahatlamanız olur. stok olarak @Ozgur Gunes dediği gibi cupra gti ile direkt kafa kafaya bir araç. intercooler haricinde önden tutunması biraz sıkıntı olabiliyordu, onu PS versiyonunda çözdüler ama arada da ciddi fiyat farkı oldu haliyle :(

İyi bir lastik, 2.5-3.5 luk yay ile o sorun cozulur, benim arkadasin arabaya gore yorum yapamayacagim, 4 yillik petlas lastik vardi, o yuzden yorum yapmamam daha iyi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım