HABER Yeni Kia Cee'd, kamuflajsız olarak ortaya çıktı

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Kia, yeni Cee’d‘in test sürüşlerini Avrupa’da kamuflajlı olarak sürdürüyor. Kore’deki otomobil casusları ise Kia Cee’d’i anavatanında kamuflajsız şekilde görüntülenmeyi başarmış.

Yeni Kia Cee’d, “Kore asıllı Alman” olmayı tercih ediyor!

Şık bir ön ızgara ve Rio’dan alınan kaput çizgileri ile dikkat çeken yeni Kia Cee’d, çamurluk ortasına kadar uzatılan far yapısıyla Alman hayranlığını gizleyemiyor. Otomobilin yan formuna geçtiğimizde aks mesafesinin gözle görülür şekilde uzadığı görülebiliyor. Yeni Cee’d’in arka yüzeyinde ise Sportage’dan alınan çizgiler ile yatay forma dönüştürülen stop grubu görülüyor.

Otomobilin teknolojik yenilikleri arasında Apple Carplay-Android Auto destekli multimedya sistemi, acil durum frenleme sistemi, kör nokta görüş sistemi ve şerit takip asistanı dikkat çekiyor. Yeni Cee’d’in kaputunun altındaysa Hyundai i30‘dan alınan 1.6 litrelik dizel motorun yanı sıra 3 silindirli benzinli motor seçeneği yer alacak. Son olarak aracın Mart ayında düzenlenecek Cenevre Otomobil Fuarında görücüye çıkacağını belirtelim.

1 arasında 6

Read the whole post here.

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
İnşallah o harika süspansiyonlarını korur. Konfor-tutuş dengesi sınıfının üstünde.

Ormanci

Elit Apaçi
10 Eki 2016
80
41
970
42
İstanbul
"Alman Hayranlığı" tanımlaması sanıyorum çevirdiği haberden alma. AutoBild yazısı falan mıydı acaba :) Hangi Almanda böyle bi tasarım anlayışı varmış ki? Her testte VW'yi 1.çıkarmak için uğraşan mal dergileri, buna da çamur atmak istemiş daha haber yaparken bile anlaşılan...

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Zaten Kia-Hyundai platform kardeşi, Audi-VW-Seat-Skoda gibi. Kia'nın iç ve dış tasarımları Hyundai'ye göre daha çok hoşuma gidiyor, bu da i30'dan güzel gibi. Tabi içini de görmek lazım.
biliyorum. eskiden bu arabalarda bir dizayn karakteri vardı. sürüşleri karaktersizdi. and öyle derdi ki katılıyorum. artık dizayn karakteri yok. farklı durmuyor. en azından sürüşleri artık daha iyi..

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,716
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
biliyorum. eskiden bu arabalarda bir dizayn karakteri vardı. sürüşleri karaktersizdi. and öyle derdi ki katılıyorum. artık dizayn karakteri yok. farklı durmuyor. en azından sürüşleri artık daha iyi..

Farklı durmuyor derken Kia/Hyundai arasında ki benzerliklerden bahsediyorsanız haklısınız ancak genel otomobil tasarımlarına göre "bence" Hyundai kendi tarzını buldu ve geliştirmeye devam ediyor. Ben açıkçası Mazda ve Hyundaiyi tasarım konusunda başarılı buluyorum.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Farklı durmuyor derken Kia/Hyundai arasında ki benzerliklerden bahsediyorsanız haklısınız ancak genel otomobil tasarımlarına göre "bence" Hyundai kendi tarzını buldu ve geliştirmeye devam ediyor. Ben açıkçası Mazda ve Hyundaiyi tasarım konusunda başarılı buluyorum.
Mazda'yı ben de başarılı buluyorum ancak Hyundai ve Kia'yı düşününce gözüme hoş gelen tek araba I30 N

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım