KAPALI 50.000-55.000 Arası Tavsiye araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asas3239

Senkromeççi
25 Şub 2018
2
0
85
Merhaba arkadaşlar 50.000 55.000 arası bir bütçem var güzel bir araba almak istiyorum ve ilk arabam olacak heyecanlıyım bu yüzden şu özelliklerde uzun vadede en azından 1 sene veya fazla süre boyunca kullanabileceğim satmak istediğim de o kadar zorlanmadan beklemeden satabileceğim bir araba önerebilir misiniz?
-Benzin veya dizel önemli değil şöyle söyleyeyim haftada taş çatlasa 100 km yapabilirim işten fırsat bulup.
-Otomatik veya yarı otomatik olmalı.
-Hatchback olmalı.
İlgi ve alakanıza şimdiden teşekkürler.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Zaten az kullanacaksanız bence manuel almanızda fayda var. İşten kalan vakitlerimde dediğinize göre alacağınız araba biraz da eğlenceli bir şey olmalı sanırım :D Fiyat aralığında ki araçlar hakkında pek bilgim yok ancak o bütçelere Ford Fiesta bakabilirsiniz, ikinciel konusunda rahat ettirir.

asas3239

Senkromeççi
25 Şub 2018
2
0
85
Zaten az kullanacaksanız bence manuel almanızda fayda var. İşten kalan vakitlerimde dediğinize göre alacağınız araba biraz da eğlenceli bir şey olmalı sanırım :D Fiyat aralığında ki araçlar hakkında pek bilgim yok ancak o bütçelere Ford Fiesta bakabilirsiniz, ikinciel konusunda rahat ettirir.
Şuan ford fiesta bakıyorum 1.4 motor otomatik şart olmalı hocam istanbul trafiğin de en azından bir de kız arkadaşımla kullanacağımdan ötürü önerir misin ?

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,060
6,936
5,020
github.com
Marka
BMW
Güzel bir araba almaktan kastiniz yeni bir araba almaksa B sınıfına bakmanıza tavsiye ederim. Ama donanımlı ve nispeten sağlam bir araba istiyorsunuz model yılından fedakarlık etmeniz gerekebilir

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
2018 0 km 1.0 sce dacia sandero. Sıfırı liste fiyatı 52900 tl. Alın tertemiz binin. Çok keyifli araba ben cidden keyf aldım.parasına göre mükemmel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım