HABER Porsche Yöneticilerine Operasyon

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Almanya’da dizel araçların egzoz salınımı konusunda değişiklik şüphesi ile yapılan soruşturmada Porsche şirketinin üst düzey yöneticilerine aramalar yapıldı.

Stuttgart Savcılığı’na göre, soruşturma kapsamında yaklaşık 190 polis memuru ile Baden-Württemberg ve Bavyera eyaletlerinde toplam 10 yerde arama yapıldığı söylendi.

indir.jpg

Soruşturmayla göre 3 kişinin suçlandığı söyleniyor. Bunlardan birinin Porsche Yönetim Kurulu Üyelerinden, diğerinin ise şirketin üst düzey yöneticilerinden biri olduğu söylendi. 3. kişinin ise artık Porsche ile bir bağlantısının kalmadığı söylendi.

Volkswagen bünyesindeki Porsche’den yapılan açıklamara göre ise aramalarda bazı resmi belgelere polis tarafından el konulduğu ve bununla birlikte şirketin devlet kurumları ile iş birliği içinde olduğu belirtildi.

.

Read the whole post here.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
VAG grubuna sağlı sollu girişiliyor resmen. Üçkağıtçı düzenbaz bir firmanın hala bu şekilde olmasına hayret ediyorum.
Şimdi diyenler olacak emisyonu daha yüksek araçlar vs diye. hala eski arabalar piyasada gibi gibi.
Bunlar ayrı konu, sahtekarlık yapıp yanıltmak, hile yapmak ayrı.

akif51bmw

Elit Apaçi
21 Ocak 2018
142
265
885
piyasadaki birçok aracın egzozlu, yaylı, yazılımlı gezdiğini düşünürsek bizim ülkemizde tutmaz bu skandal :D laf edecek yüzümüz olmaz

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
piyasadaki birçok aracın egzozlu, yaylı, yazılımlı gezdiğini düşünürsek bizim ülkemizde tutmaz bu skandal :D laf edecek yüzümüz olmaz
Türkiye'nin umrunda değil ki zaten. Avrupa, Amerika böyle bi hileyi gün yüzüne çıkarmasa Türkiye'nin sonsuza dek haberi bile olmazdı. Sonuçta emisyonun önemi olsa vergilendirmeyi motor hacmine göre yapmazlardı.

akif51bmw

Elit Apaçi
21 Ocak 2018
142
265
885
Türkiye'nin umrunda değil ki zaten. Avrupa, Amerika böyle bi hileyi gün yüzüne çıkarmasa Türkiye'nin sonsuza dek haberi bile olmazdı. Sonuçta emisyonun önemi olsa vergilendirmeyi motor hacmine göre yapmazlardı.
Valla hocam bizim ülkedeki hile hurdayı göz önüne alırsak vw cennet ehli kalır yanımızda. Adamları kıskanıyorum kendi adıma. Dünya çapında markaları var. Ve tek dertleri o markanın alacağı ceza

akif51bmw

Elit Apaçi
21 Ocak 2018
142
265
885
ne olursa olsun global pazarda iş yapan bu denli büyük bir firmanın böyle bir hile ve dolandırıcılık yapması kabul edilebilir bir hata değil.
İyi günler. Böyle skandallar oluyor maalesef. Toyotanın gaz kelebeği takılması can bile aldı baktığımızda. Dünyada satışları çok etkilenmedi vw grubunun skandaldan sonra

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım