HABER Porsche Taycan, markanın ilk elektrikli modeli olacak

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Kimse yanlış anlamasın beni amacım kimseyi kötülemek değil ama son kısımda bahsettiğinize katılıyorum. Yaşına göre bilgi birikimi çok fazla , lansmanlara filan gidiyor bu sektörde gayet de aktif bunlar güzel şeyler ama bazen çok heyecanlanıyor yorum yazarken yanlış anlaşılabiliyor

Ben de kotulemiyorum zaten severiz kendisini :)..Bazen frekanslari karisiyor ama olsun :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Aslinda araba ortada. Su beyaz araba konsept. Kamuflajli olan fotolardaki siyah olan ise arabanin gercek hali. On farlarin onune cam gelmis tipik porsche gorunumu yakalanmis. Cizgileri genel hatlari ayni. Yani az cok neye benzedigi kamuflajli halinden bile anlasiliyor, uzerinde agir bir kamuflaj yok, tum hatlari belli
Bu arkadasimiz da asiri dozda Porsche fanatigi oldugu icin cok elestiriye gelemiyor :D
Alakası yok tasarım göreceli diye baş bağıran benim. İster beğen ister beğenme umrumda bile değil ama ben bu yorumların aynısını G20 3 Serisi için de demistim. Bi araba tanıtıldı arkada S öyle bi yorum yapıyorsunuz ki sanırsınız herkes Laures Van den Acker veya Gilles Vidal.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,064
4,350
4,220
varsova
Marka
Porsche
Tasarim bence iyi :) herkes surekli elektrlikli lansmani yapiyor ben hala 8 silindir muscle car sesiyle mest oluyorum, bu yuzyilin insani degilim galiba :D

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Alakası yok tasarım göreceli diye baş bağıran benim. İster beğen ister beğenme umrumda bile değil ama ben bu yorumların aynısını G20 3 Serisi için de demistim. Bi araba tanıtıldı arkada S öyle bi yorum yapıyorsunuz ki sanırsınız herkes Laures Van den Acker veya Gilles Vidal.

Herkes Laures Van den Acker veya Gilles Vidal değil tabi. Bu adamlar araba tasarlar, dizayn ederler.. Yalnız onu da beğenip beğenmemek kullanıcıya kalmış ;)
Porsche eleştirilemez diye bir durum mu var anlamadım ? Tasarımı kullanıcı eleştirecek tabi dizayn eden adamla ne alakası var ?
Sanki sanat tablosu eleştiriyoruz

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,717
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi

Araba ortada yok demiştin, sanırım artık var :)

Haberi hiç okuyup resimlere bakmadan (byilmaz'ın dediği gibi çok hafif kamuflaj söz konusu, araç ayan beyan ortada yani) yorum yapıyorsun sonra komik oluyor. Az daha adrenalin dozuna sahip çıksan aslında güzel çocuksun.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım