HABER Golf alacaklara kötü haber!

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Küresel Uyumlu Hafif Araç Test Prosedürü sebebiyle Volkswagen Golf R 2.0 TSI 310 PS modeli, Eylül ayı itibariyle 10 beygir güç kaybederek 300 beygir olarak üretilmeye devam edecek.

Alman marka Volkswagen’in halihazırda ülkemizde de satışta olan VW Golf R modeline yeni düzenleneme geliyor. Küresel Uyumlu Hafif Araç Test Prosedürü (WLTP) kapsamında 10 beygir gerileyecek olan Golf R, Eylül ayından itibaren 300 beygirlik yeni haliyle yollarda olacak. Aracın güç çıkışında bir değişikliğin olmayacağı bekleniyor.WLTP testi nedir? (Küresel Uyumlu Hafif Araç Test Prosedürü)

Otomobil üreticilerinin tabi olduğu ve en son 1997 yılında güncellenen NEDC (New European Driving Cycle) ölçüm kriterinin yerine 1 Eylül 2017 tarihinde WLTP (Worldwide Harmonized Light-Duty Vehicles Test Procedure – Küresel Uyumlu Hafif Araç Test Prosedürü) ölçüm metodu hayata geçti. WLTP ile birlikte gerçeğe daha yakın yakıt tüketim değerleri ve emisyon ölçümleri ortaya çıkıyor.

Seat Leon Cupra 300 modeli de nasibini almıştı

Geçtiğimiz günlerde Seat Leon Cupra 300 modeli de Küresel Uyumlu Hafif Araç Test Prosedürü kapsamında 10 beygir güç kaybetmişti. Aracın ismi Seat Leon Cupra 290 olarak değiştirilecek.

Golf R 2.0 TSI 310 PS ülkemizde de satışta

Alman markanın sevilen modellerinden Golf R, Golf R 2.0 TSI 310 PS 4MOTION DSG donanımıyla ülkemizde 74.400,00 € fiyatıyla satışta.

Eylül ayında devreye girecek olan 10 beygir düşürme operasyonu Türkiye’deki Golf R modellerini de etkilemesi bekleniyor.

Read the whole post here.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
piyasada çok bulunan bi model olsaydı 2,3 sene sonraki sahibinden ilanlarını görür gibiyim.

Sahibinden satılık 310'luk tutulan kasa golf r :p

300lük tutulmayandan değil, bilenler bilir bunun 310lukları iyi

ata34

Düz Yol Gazcısı
7 Tem 2018
7
16
145
Başlığı görünce daha kötü bir şey oldu sandım... zaten stock binmiyoruz 10 gider 50 gelir [emoji23]

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Aklıma And abi döneminde bi ara denenen cinsel göndermeli başlıkları getirdi :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım