HABER Rezvani Tank, beklenen askeri sürümüne kavuştu!

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Geçtiğimiz yıl duyurulan Rezvani Tank, özellikle balistik zırh gibi farklı teknolojileri ile etkileyici bir model olmuştu. Daha da güçlendirilen araç, artık askeri sürüm adlı farklı bir versiyona daha sahip!

Rezvani Tank, askeri sürümü ile bombadan bile koruyor!

Arazi aracında yer alan Thermal paket, kevlar balistik zırh başta olmak üzere pek çok güçlü koruma özelliğine sahipti. Yeni duyurulan askeri versiyon ise sunulan üst düzey korumanın ölçeğini bir kat daha arttırıyor. BR7 kurşun geçirmez cam, yedinci seviye balistik koruma, termal gece görüşü ve gaz maskesi bu versiyonda kullanıcılara sunuluyor. Ayrıca bu sürümün tabanında bomba ve mayından koruyan güçlendirilmiş bir plaka da bulunuyor.

İç kısmında lüks dizaynı devam eden Rezvani Tank, kapitone deri koltuklar başta olmak üzere rahatlığı elden bırakmıyor. Aracın kaputunun altında ise 500 beygir gücünde 6.4 litrelik V8 ve 707 beygirlik 6.2 litre Hellcat V8 motor seçenekleri sunuluyor. İlk müşterisinin ünlü müzisyen Chris Brown olduğu askeri sürümün 295.000 dolarlık başlangıç fiyatına sahip olduğunu belirtelim.

1 arasında 12

Read the whole post here.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu aracın amacı bu değil biliyorum ama 295 bin euro'luk bir aracın içini de lüks göstereceğim diye bu kadar berbat edilmez. Konsolda ki şu işçilik rezilliği nedir Allah aşkına yani baytara falan mı diktirdiniz konsolu ? İnşaallah üretim öncesi model diye böyledir. Lüks yapacağım diye böyle rezil edeceğinize koyun plastiği çok daha iyi.
rezvani-tank-me9.jpg

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Bu aracın amacı bu değil biliyorum ama 295 bin euro'luk bir aracın içini de lüks göstereceğim diye bu kadar berbat edilmez. Konsolda ki şu işçilik rezilliği nedir Allah aşkına yani baytara falan mı diktirdiniz konsolu ? İnşaallah üretim öncesi model diye böyledir. Lüks yapacağım diye böyle rezil edeceğinize koyun plastiği çok daha iyi.
Ekli dosyayı görüntüle 14142

Hahah hakikaten ya. Bakarken rahatsiz oldum. Bir de adamlar bunu aracin lansman fotografi diye basinla paylasmis facia. Kimse gormemis mi acaba ? Veya nasil bir aciklamasi var ? “El yapimi oldugu icin dikislerde ufak tefek kusurlar var bla bla” mi diyecekler. 295 bin dolar verecek adama sabir diliyorum :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hahah hakikaten ya. Bakarken rahatsiz oldum. Bir de adamlar bunu aracin lansman fotografi diye basinla paylasmis facia. Kimse gormemis mi acaba ? Veya nasil bir aciklamasi var ? “El yapimi oldugu icin dikislerde ufak tefek kusurlar var bla bla” mi diyecekler. 295 bin dolar verecek adama sabir diliyorum :)
Çok mükemmel işçilik takıntısı olan bir adam değilim. Neticede focus kullanıyorum herkes biliyor. Ama yani şu görüntü dediğin gibi oldukça rahatsız edici. Hani işçilik kusurundan ziyade bunu dikememişler. Bildiğin baytar işi girişmişler konsola :D Normal bir şey olduğunu düşünmüyorum. Muhakkak bir açıklaması vardır, olmalı :D

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Çok mükemmel işçilik takıntısı olan bir adam değilim. Neticede focus kullanıyorum herkes biliyor. Ama yani şu görüntü dediğin gibi oldukça rahatsız edici. Hani işçilik kusurundan ziyade bunu dikememişler. Bildiğin baytar işi girişmişler konsola :D Normal bir şey olduğunu düşünmüyorum. Muhakkak bir açıklaması vardır, olmalı :D
stajyere yaptırmışlardır :D

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot

Seri uretim otomobillerde kusur yok denecek kadar az. Ayrica Focus’taki iscilik sundan cok daha kalitelidir. Ozel yapim bir otomobilde bunlarin olmasi kabul edilemez bana kalirsa. Tamam dikis nakista kusur olabilir el uretimi sebebiyle de, boyle olmaz. Ne ile aciklarsa aciklasinlar bu sacmaligi :)
Tutup bir de lansman fotografi yapmislar, buyuk rezalet

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Seri uretim otomobillerde kusur yok denecek kadar az. Ayrica Focus’taki iscilik sundan cok daha kalitelidir. Ozel yapim bir otomobilde bunlarin olmasi kabul edilemez bana kalirsa. Tamam dikis nakista kusur olabilir el uretimi sebebiyle de, boyle olmaz. Ne ile aciklarsa aciklasinlar bu sacmaligi :)
Tutup bir de lansman fotografi yapmislar, buyuk rezalet
Benim araçta görebildiğim 3 tane işçilik kusuru var ama bunlardan sadece 1 tanesi kurcalamadan, direkt gözle görülüyor. Dediğin gibi fazla olsa benim gözüme de batar iyice. Rezvani'de ise artık nirvanaya çıkmışlar. El işçiliğiyle bu işi beceremiyorsan diktir makineye yani. Seri üretim öncesi bazı otomobillerde kusur olabiliyor, bunları görebiliyoruz. Ama dediğin gibi bu artık kusuru aşmış ve üstüne tüy diker gibi lansman fotoğrafı yapmışlar :D

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Benim araçta görebildiğim 3 tane işçilik kusuru var ama bunlardan sadece 1 tanesi kurcalamadan, direkt gözle görülüyor. Dediğin gibi fazla olsa benim gözüme de batar iyice. Rezvani'de ise artık nirvanaya çıkmışlar. El işçiliğiyle bu işi beceremiyorsan diktir makineye yani. Seri üretim öncesi bazı otomobillerde kusur olabiliyor, bunları görebiliyoruz. Ama dediğin gibi bu artık kusuru aşmış ve üstüne tüy diker gibi lansman fotoğrafı yapmışlar :D

Bkz : Paranla rezil olmak

:D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ekli dosyayı görüntüle 14142
Ahahahaha hiç güleceğim yoktu valla abi :D:D. Kör olsa koklaya koklaya daha düzgün dikiş diker :D.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım