HABER Motorlu taşıtlarda ÖTV tasarısı TBMM'de kabul edildi

Necati Erdoğan

Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
92
18
970
41
Kırşehir
Son Dakika! Son Dakika! Son Dakika!

TBMM’de, motorlu taşıtların ÖTV oranlarının yeniden belirlenmesine yönelik Bakanlar Kurulu’na yetki verilmesini de içeren tasarı kabul edildi.

Motorlu taşıtların ÖTV oranlarını çeşitli kriterlere göre yeniden belirlemeye yönelik, Bakanlar Kuruluna yetki verilmesi, alacakların yapılandırılmasında başvuru süresinin uzatılması düzenlemelerini de içeren “Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Tasarısı”, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

AYRINTILAR GELECEK…

Bu yazıyı ana sayfa portalımızdan okumak için tıklayınız..

Son düzenleme:

ikaanbozkurt

Profesör
20 Eyl 2016
122
249
1,435
İnceleme altına yazdığım dobra yorumumu silip vazelin muhabbeti yapan arkadaşları onaylayan otopark yetkilileri bravo! Düzenleme her zaman zengine yarar biz halka yaramaz...

rezes

Asfalt Kurutucu
11 Kas 2016
3
0
535
ne zamandan itibaren geçerli olacak? Bugünden mi yoksa 2017 itibariyle mi?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
2017'den itibaren geçerli olacağı söylenmişti, değişiklik olmadıysa eğer

BatuhanSks

Profesör
9 Kas 2016
179
186
1,185
Abi gün geçtikçe ruhum daralıyor. Dolar üç buçuğa dayandım dayanacak her alanda çıkan yeni bi zorluk; yoksul kısım 4500 den aşşa evine para giren kısım [ araştırmalara göre (yoksulluk sınırı) 4.515 liradır. ] dahada fakirleşiyor. Burda gırgıra vuruyoruz ama durum çok can sıkıcı hadi arabası olanların malına değer binebilir ama benim gibi hayal kuranlar zorlanacak belkı ulaşamayacak gibi ama ELHAMDULİLLAH ALLAH var . yine ALLAH `ıma sığınıyorum . bakalım herkese sevgiler.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Abi gün geçtikçe ruhum daralıyor. Dolar üç buçuğa dayandım dayanacak her alanda çıkan yeni bi zorluk; yoksul kısım 4500 den aşşa evine para giren kısım [ araştırmalara göre (yoksulluk sınırı) 4.515 liradır. ] dahada fakirleşiyor. Burda gırgıra vuruyoruz ama durum çok can sıkıcı hadi arabası olanların malına değer binebilir ama benim gibi hayal kuranlar zorlanacak belkı ulaşamayacak gibi ama ELHAMDULİLLAH ALLAH var . yine ALLAH `ıma sığınıyorum . bakalım herkese sevgiler.
Kriz çok yakında deniyor. Allahım inşallah ülkemizin başına öyle bir durum vermez.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım