Taunus için (arkadan itişli araç) 4 mevsim lastik arıyorum.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
195/50/15 ebatında Isparta/Antalya arasında sürekli kullanabileceğim lastik arıyorum.
Fiyat performans olması çok çok önemli. Önerilerinizi 4 gözle bekler, şimdiden teşşekkürlerimi bir borç bilirim sayın forum ahalisi.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Ebattan bağımsız bir şekilde Goodyear Vector 4 Seasons önereceğim. 3 sene-56000 km dir arabanın üstünde gayet memnunuz. Gerek kış performansı (kışın Kartepe’ye rahatça çıkıyor) gerek yaz performansı gayet iyi. @bt abi de forumda bu lastikle ilgili baya yazı yazmıştı. Küçük forum içinaraştırmalarla daha detaylı bilgiye ulaşabilirsin.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Ebattan bağımsız bir şekilde Goodyear Vector 4 Seasons önereceğim. 3 sene-56000 km dir arabanın üstünde gayet memnunuz. Gerek kış performansı (kışın Kartepe’ye rahatça çıkıyor) gerek yaz performansı gayet iyi. @bt abi de forumda bu lastikle ilgili baya yazı yazmıştı. Küçük forum içinaraştırmalarla daha detaylı bilgiye ulaşabilirsin.
forumda bir şeyler bulmak gerçekten ölüm. bir de indirime denk gelen vardır eskiden pahalı olan şey şimdi ucuz olur, eskiden fiyat performans olan şimdi çok pahalıdır vs vs diye konu açtım :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
forumda bir şeyler bulmak gerçekten ölüm. bir de indirime denk gelen vardır eskiden pahalı olan şey şimdi ucuz olur, eskiden fiyat performans olan şimdi çok pahalıdır vs vs diye konu açtım :)

Evet forumun arama kısmından bir şey ararken ben de sıkıntı çekiyorum :) Biz 205/55/16 da gen1 versiyonunu kullandık. Gen2 versiyonu çok daha geliştirilmiş tavsiye ederim. Fiyatları hakkımda bilgim yok çünkü bizim araba fabrika çıkışı olarak 4 mevsim lastikle geldi :)

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,843
26,149
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Yazlık lastik olarak falkenin lastikleri baya iyi. Kuru-ıslak performansı olarak baya beğeniyorum şuan kullandığımız falkenleri modelini bilmiyorum ama fren mesafesi falan baya iyi biz geçen yıl bu zamanlar dördünü 600tl ye almıştık şuan bilmiyorum piyasasını

Edit 1: Falkenin Sincera Ecorun modeliymiş
Edit 2: Başlıkta 4 mevsim yazıyomuş yeni gördüm, biz ankarada 1 yıl yaz-kış kullandık kar buz olmadığı sürece düşük sıcaklıklarda performansı fena değil. Antalya-Isparta arasında kullanılabilir bence eğer fiyat konusunda 4 mevsimlerden avantajlıysa

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım