HABER DS7 Crossback | Fransa Cumhurbaşkanı'nın Arabası | TEST

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
DS markasının merakla beklenen premium segment SUV modeli DS7 karşımızda. Sundukları ile bizleri gerçekten şaşırtan bu otomobilin tüm detayları videomuzda.​

DS7 Crossback’in TEKNİK ÖZELLİKLERİ için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

+Konforlu Kabin ve Sürüş
+Özgünlük​

Ağır Kanlı Şanzıman
Kullanışsız Vites Kulakçıkları​

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!​

Diğer Testlerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Read the whole post here.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
2 hafta önce fransaya gittiğim de sokaklarda bol bol görmüştüm. Bu kadar fazla olmasını da beklemiyordum özellikle bu kadar yeni bir araba olduğunu düşününce. Neyse gördüklerim arasından en çok bunun rengini beğenmiştim ve direk fotoğrafını çekmiştim. Araba da baya bir detay var. Mercedes ve Audi leri bol bol inceleme fırsatım oldu. Bu araba onların yanında çok daha dikkat çekiyor. Son bir kaç yılda PSA grubu kendini kanıtlamak için yıllar önce vw nasıl kastıysa öyle kasmayı planlıyorlar sanırım.
ds7.jpeg

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
2 hafta önce fransaya gittiğim de sokaklarda bol bol görmüştüm. Bu kadar fazla olmasını da beklemiyordum özellikle bu kadar yeni bir araba olduğunu düşününce. Neyse gördüklerim arasından en çok bunun rengini beğenmiştim ve direk fotoğrafını çekmiştim. Araba da baya bir detay var. Mercedes ve Audi leri bol bol inceleme fırsatım oldu. Bu araba onların yanında çok daha dikkat çekiyor. Son bir kaç yılda PSA grubu kendini kanıtlamak için yıllar önce vw nasıl kastıysa öyle kasmayı planlıyorlar sanırım.
Ekli dosyayı görüntüle 15012

Fotoğrafa daha önce telefondan bakmıştım. Şimdi bilgisayardan bakınca arkasını biraz Alfa Romeo Brera ya benzettim. İnce uzun stoplar ve tombik yanakları var ikisininde :D

ar_1012.jpg

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Start tuşunun orta kısımda olmasına takıldım ben. Tam kayınçonun yaramaz çocuğunun "bab ba bu neeaa" diye çat diye basacağı yere koymuşlar. Bununla alakalı güvenlik önlemi vardır illaki ama sürücü ile alakalı kontrollerin sürücüden uzaklaştırılmasını sevmedim.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Start tuşunun orta kısımda olmasına takıldım ben. Tam kayınçonun yaramaz çocuğunun "bab ba bu neeaa" diye çat diye basacağı yere koymuşlar. Bununla alakalı güvenlik önlemi vardır illaki ama sürücü ile alakalı kontrollerin sürücüden uzaklaştırılmasını sevmedim.

Denedim hiç bir şey olmuyor :D

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
İşte böyle çocuklu ailelerle ahbaplığı olmayanların arabası vs vs vs:D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım