HABER BMW 1M Coupe | TEST

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
BMW 1M Coupe , E30 M3 ruhunu günümüze yantısan gerçek bir ”M” Otomobili. Çift turbo motor atmosferik motorları aratmayacak güçte ve torkta. Geçirdiğimiz her dakika ayrı bir zevkti. İyi seyirler !

+ Her Daim Torklu Motor
+ Direksiyon
+ Tüketim
+ Manuel Şanzıman​

İç Mekan Daha Özel Olabilirdi​

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!​

Diğer Testlerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,529
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Test çok güzel, izledikten sonra yüzümde bi sırıtma belirten bi test oldu :D

Aracın sahibine teşekkür ediyorum. Ben olsam ben de korkusuz anahtarı sinan abiye verirdim ama olsun, makina gergin :D

berkecan

Profesör
8 Eyl 2016
239
523
1,785
Mersin
Abi eline sağlık mükemmel bir test olmuş bir m fanı olarak 1m in testini otopark.com da görmek beni çok sevindirdi 1m sayende tanımış olduk abi bunun yanına bi e92 m3 testi gelse çok sevinirim gerçekten bi e92 m3 u senin elinden dinlemek isterim abi saygilar bi de manual olursa ah deyme keyfime :confused::):D:rolleyes:@sinan Reis

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,285
1
9,436
4,970
kocaeli
Zevkle izlediğim testlerden birisi , son zamanlarda gerek fiyatların uçması gerek araçların ruhsuzlaşmasi gibi sebeplerle izlediğim testler tat vermiyordu . Bu ise terapi gibi geldi :)

Akrapovic egzoz pahalı ama değer ...

Araç sahibi bu tür aksiyonlara alışkın olduğundan sağ koltukta emekli albay gibi sakince oturdu [emoji23]

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Zamanında bir kez istanbul parkta m2'nin sağ koltuğuna oturmuştum, aklım çıkmıştı.

1m ise hayallerimin bile ötesinde demek ki.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,285
1
9,436
4,970
kocaeli
YouTube yorumlarında ve her yerde araç sahibinden eleştiriyi aşan boyutta yorumlar var ben olsam rahatsız olurdum ki araç sahibi de haberi olsa rahatsız olur . Bu tür yorumları 1-2 kişi yapsa neyse ama resmen arabadan daha çok sahibi ele alınmış .

Kendimize yapıldığında hoşlanmayacagımız şeyleri başkasına yapmayalım .

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
YouTube yorumlarında ve her yerde araç sahibinden eleştiriyi aşan boyutta yorumlar var ben olsam rahatsız olurdum ki araç sahibi de haberi olsa rahatsız olur . Bu tür yorumları 1-2 kişi yapsa neyse ama resmen arabadan daha çok sahibi ele alınmış .

Kendimize yapıldığında hoşlanmayacagımız şeyleri başkasına yapmayalım .

Hocam dediğiniz doğru da adam test boyunca robot gibi durdu, ne sinan abiyle göz teması kurdu ne arabayla ilgili muhabbet yaptı doğru düzgün, Sinan abi tek başına iyi idare etti test boyunca

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Hocam dediğiniz doğru da adam test boyunca robot gibi durdu, ne sinan abiyle göz teması kurdu ne arabayla ilgili muhabbet yaptı doğru düzgün, Sinan abi tek başına iyi idare etti test boyunca
Aracın sahibi çok özel olan otomobilini vermiş, daha ne yapması gerekiyordu ki?

Klavyeden sallamak kolay, öyle bir otomobiliniz olsa anahtarı verir miydiniz? Hiç gerilmez miydiniz?
(Bu laf, YouTube'da araç sahibine saygısızca yorum yapan arkadaşlara...)

Kerim beydi sanırım, yanlış hatırlıyorsam kusuruma bakmayın. Eğer buraları okuyorsanız kendi adıma size bu otomobili izlememize fırsat sunduğunuz ve mütevazılığınız için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,787
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Videonun yayınladığı gün sohbet ortamında da konusu geçmişti; videoyu izlerken bir ara araç sahibinin mimiklerine kilitlendim. Dedim ya mizacı böyle ya da kamera karşısında heyecan yaptı herhalde. Neticede her ikisi de normal şeyler. Tube yorumlarında bir kaç tane maksadını aşan yorumlar yapılmış ama pek ciddiye almaya değmez. Sonuçta test için hem araç sahibine hem Otopark'a teşekkür etmek gerek.

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Aracın sahibi çok özel olan otomobilini vermiş, daha ne yapması gerekiyordu ki?

Klavyeden sallamak kolay, öyle bir otomobiliniz olsa anahtarı verir miydiniz? Hiç gerilmez miydiniz?
(Bu laf, YouTube'da araç sahibine saygısızca yorum yapan arkadaşlara...)

Kerim beydi sanırım, yanlış hatırlıyorsam kusuruma bakmayın. Eğer buraları okuyorsanız kendi adıma size bu otomobili izlememize fırsat sunduğunuz ve mütevazılığınız için çok teşekkür ederim.
tabiki verirdim,daha önceden sinan abiye çok mesaj attım aracımı test et diye, ozaman sinan abi aracımı teste alsaydı bende yan koltukta uyuyaydım tüm test boyunca ,2 si de aynı şey :)

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,717
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Sinan arabayı ağzı sulanırcasına anlatırken, hatta yer yer arabayı yaşar iken, Kerim arkadaşımız aşırı donuk kalmış(muhtemelen karakteri o şekilde) haliyle çok çok daha keyifli bir seyir olabilecek iken ne yazık ki arabanın sürüş keyfini baltalayan bir sohbet ortamı oluşmuş. Ben de Cenk gibi videonun bir yerinden sonra sadece mimiklere odaklandım.

Bunları kötü niyetle söylemiyorum, her insan kamera karşısında rahat olamayabilir ancak Sinan'ın o kendinden geçercesine hallerinin yanında insan ister istemez yahu "robot musun be arkadaş" diye içinden geçirmiyor değil. Her ne olursa olsun böyle bir aracı bizlere izlettiği için Kerim arkdaşımıza teşekkür ediyorum ben umarım daha güzellerine sahip olur da daha kamera deneyimli hali ile tekrar karşımıza çıkar.

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,073
4,070
26
Niye bilmiyorum ama, son zamanlarda testleri açıyorum, bir dakika sonra filan alamıcam ki diyip kapatıyorum. Araba fiyatları psikolojimi etkiledi herhalde :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım