HABER İkinci el otomobil bakıyoruz | Piyasa nereye gidiyor? | ikinciyeni.com | VLOG

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
İkinci el otomobil almak artık çok daha mantıklı hale geldi. Sıfır kilometre otomobil piyasası ne olacak? Alacaksanız doğru zaman nedir? Bu sorulara cevap vermeye çalıştık.
Ayrıca ikinciyeni.com üzerinden açık arttırmalara göz atarak
mantıklı alınabilecek araçlara göz gezdirdik.​

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!​

Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Read the whole post here.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Meraktan arabama fiyat istedim. E-mail ile bilgilendirme yapacaklarmış,bakalım.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Böyle sistemlere pek güvenim yok. Çok uyguna o arabaları yâr etmezler. :)
Kaldı ki çoğu şirket/kiralık araçtır, öyle izlenimleri var. Bir elin 5 parmağı bir değildir ama mümessil tanıdıkları olan biri olarak o arabalara yaklaşmam bile (videonun bir yerinde mümessil aracı galiba deniyordu ondan dolayı yazdım bu kısmı). :D

Meraktan arabama fiyat istedim. E-mail ile bilgilendirme yapacaklarmış,bakalım.
Alttaki yorumlara bakılırsa fiyat isteyenlere bayağı ölü fiyatlar çekmişler.

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Araba al sat yapmak isteyen bi kuzenim vardı son bir aydır sürekli araba soruyordu bana bu video yu gördükten sonra buraya bakalım dedik bugün bi araba aldık burdan bakalım izlenimleri yazarım yine. Gerçekten etkili reklam çalışması :)

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,132
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Ben buradan iki araba alıp sattım. Piyasa araçları değil de premium kovalarsanız para kazandırır ki zaten sırf böyle çalışan bir iki kişiyle de tanıştım. Birkaç gün ihaleleri takip edin sistemi çözersiniz.

Arabalar genel olarak güvenilir, ekspertiz raporunda ne yazıyorsa o gerçekten. Özellikle kaporta konusunda hassas çalışmışlar. Hatta şöyle de bir olay yaşadım; ikinci aldığım arabayı ben bir çamurluk bir de kapısı boyalı olarak aldım. satarken Otorapor Pendik'te ekspertiz yaptırdı alıcı. Kapıyı boyasız çamurluğu da lokal boyalı olarak rapor ettiler.

Kozmetik olarak ekspertiz raporlarına %100 güvenilir ama motor ve şanzıman noktasında ayrıntılı incelemeler yapmıyorlar malesef. Ben düşük km'li otomobiller almıştım ve onlarda da en ufak bir sorun yaşamadan sattım. İkinci el araba alacak olsam önce burayı takip ederim şahsen. Tabi belli modeller haricinde.

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Daha önce takip ederdim burayı hakkında kendi elemanları ihaleyi son anda yükseltip belli bir fiyatın altında satılmasına izin vermiyorlar hatta ihalesi biten bazı araçlar daha sonra tekrar satışa çıkıyor gibi şeyler okumuştum. Umarım yoktur olup olmadığının ispatıda zor gerçekten

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,132
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Daha önce takip ederdim burayı hakkında kendi elemanları ihaleyi son anda yükseltip belli bir fiyatın altında satılmasına izin vermiyorlar hatta ihalesi biten bazı araçlar daha sonra tekrar satışa çıkıyor gibi şeyler okumuştum. Umarım yoktur olup olmadığının ispatıda zor gerçekten
Evet böyle bir şey var, ya bot hesap kullanıyorlar ya da çalışanlar bizzat basıyor. 100 lira teklif verebilecekken 2000 2000 basan hesaplar oluyor ardı ardına. Ama buna rağmen piyasanın (malum siteyi kastediyorum) biraz altına alma imkanınız oluyor sabırlı olursanız.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Arabama 55 bin tl fiyat biçmişler , çok şakacılar . . .

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım