HABER 450hp Audi RS4 ile kapalı dağ yolunda Gazladık! | VLOG | #stationlarısevin

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Hankook’un daveti ile yeni çıkan evo s3 ve evo S3 suv lastiklerini deneyimleme fırsatı yakaladık. Özel olarak kapatılmış dağ yolunda 450hp Audi RS4 ile gazladık, havaalanında ıslak zemin ve slalom yaptık.​

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer Testlerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Read the whole post here.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Test çok güzel olmuş, ellerinize sağlık otopark.com, hankook kuruda yine iyi ama ıslakta sadece fren mesafesi yapmışlar, slalom yapmamışlar.Yani o açıdan kafamda soru işareti oluştu ama, hankook olarak size çok iyi bir dağ yolu kapatmışlar, açıkçası zihnimden taa buradan gazladım diyebilirim, düşük hızlarda hiç beklemediğim kadar kıvrak davrandı RS4. Sinan Bey 'de seçilebilecek en iyi aracı seçmiş, gözüm M2'de kaldı ama onu TR'de çekebilirim bulabilirim diye RS4 seçmiş, ben olsam ben de aynısını yapardım herhalde.:D

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Hankook ilk arabamın ilk lastik markasıydı. İlk tecrübelerimi bu lastiğin eski modeliyle yaşadım. RS’lere de ayrı bir hayranlığım var. Hayallerime girmeye başladı. Bundan dolayı izlemek ekstra keyifli oldu benim için. (İçerik yeterliliği bir yana)Özlenen bir ortam vardı videoda. :)

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,286
1
9,436
4,970
kocaeli
Videoyu izlerken öndeki rs5'i solladim .

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım