HABER Doğan Kabak'la Kapıştık! | Ford Trucks F-MAX ile Drag, Slalom, Fren Yaptık! | Kim Kazandı?

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Bu sefer ki challenge’ımızda Doğan Kabak ile birlikte Ford F-MAX tır kullanıyoruz. Tır ile fren, slalom ve drag yaptık. Bakalım kazanan kim olacak?​

ütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer Testlerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Read the whole post here.

tanse.ler

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2016
48
59
685
41
istanbul
Bu sefer ki challenge’ımızda Doğan Kabak ile birlikte Ford F-MAX tır kullanıyoruz. Tır ile fren, slalom ve drag yaptık. Bakalım kazanan kim olacak?​

ütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer Testlerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Read the whole post here.

Az once izledim videoyu da sinan bey kullanirken dogan bey epey bi feryat figan ediyordu [emoji23][emoji23]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım