HABER Proje: Uçan Halı ?! | Profesyonel Yalıtım yaptırmak ne kadar fark etti?

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Emektar Clio’yu bu sefer Subigarage- Özkan Biçer’in ellerine teslim ettik ve profesyonel yalıtım yaptırdık. Tüm trim parçaları soküldü ve olabilecek her yere yalıtım uyguladık. Uygulamaların sonucu ne kadar fark etti? Cevabı videomuzda!​

Aracınızın yalıtımsız desibel değerlerini öğrenmek için buradaki dosyaları inceleyebilirsiniz.​

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer Testlerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Read the whole post here.

Son düzenleme:

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Proje başladığından beri merak ediyordum video gelsin diye bekliyordum. Çok mantıklı iş aslında sonuçta 5bin lira ekleyip bir üst segment araba alamıyoruz :D

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
FD6 Honda varken çok araştırmıştım bu yalıtım işlerini. İşini bu kadar iyi yapan birine rastlamadığım için de hiç girişmemeye karar vermiştim. Şimdi olsa ve binecek olsam kesinlikle yaptırırdım...

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Otopark.com'un Clio için çalıştığı bu firma ile Megane 1 Coupe yalıtımı için görüşmüştüm. Tam üzerine video denk gelince çok iyi bir referans oldu bana. Yakın zamanda aracım için yalıtım projesini gerçekleştireceğim bu firma ile. :) Kendileri çok özenli çalışıyorlar, yaptıkları iş bariz olarak fark edilebilir.

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
desibel seviyelerine baktımda. vag gurubunun 3 arabasından 1.6 tdiler için golf-leon aynı diyebiliriz. octavia daha sessiz gözüküyor.

ufukk

Asfalt Kurutucu
20 Eyl 2016
18
12
595
Insignia aracıma ses sistemi yaptırırken sadece kapı içlerine bitüm malzeme ile yalıtım yapıldı ve sessiz bir araç olmasına rağmen inanılmaz bir fark oldu. Daha önce Megane 3 ST aracımda da aynı uygulamayı yaptırmış ve çok iyi sonuç almıştım. Kapı içi gerçekten çok etkili, işi basit/ucuz bir şekilde çözmek isteyen olursa sadece kapı içine yalıtım yaptırılabilir, tavsiye ederim. (Bahsettiğim işlemin toplam maliyeti 300-400 lira.)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım