HABER Otomotivde ÖTV ve KDV indirimi geldi!

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Ekli dosyayı görüntüle 15906
Biraz önce bu arabayı sıfır 64 bin tlye aldım 29 peşin 35 sıfır faizle.her markada yüzlerce ilan bulabilirim.dün full skoda fabia 1.0 tsi dsg için aldığım fiyat 84 bin tl kendinizde bakabilirsiniz 84 ten pahalı kaç tane ilan var ikinci elde.
Yada honda jazz için 100 bin tl fiyat verdiler full paket adaptif cruse kontrol den tutun adaptif uzun fardan çarpışma önleyici sistemden otomatik parka dahil en donanımlısı.sahibindendeki ikinci eller yine pahalı. 79 bin tl corolla fiyatı aldık 2018 geri görüş kameralı yine sahibinden aşırı pahalı bundan valla her marka her modelde binlerce örnek var.bu arada micra kırmızı renk aldık parasını falan verdik
yeni aracınızı iyi günlerde kullanın. sizin polo'yu sattınız mı yoksa bu araç da size mi :)

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Ekli dosyayı görüntüle 15906
Biraz önce bu arabayı sıfır 64 bin tlye aldım 29 peşin 35 sıfır faizle.her markada yüzlerce ilan bulabilirim.dün full skoda fabia 1.0 tsi dsg için aldığım fiyat 84 bin tl kendinizde bakabilirsiniz 84 ten pahalı kaç tane ilan var ikinci elde.
Yada honda jazz için 100 bin tl fiyat verdiler full paket adaptif cruse kontrol den tutun adaptif uzun fardan çarpışma önleyici sistemden otomatik parka dahil en donanımlısı.sahibindendeki ikinci eller yine pahalı. 79 bin tl corolla fiyatı aldık 2018 geri görüş kameralı yine sahibinden aşırı pahalı bundan valla her marka her modelde binlerce örnek var.bu arada micra kırmızı renk aldık parasını falan verdik
Hayırlı olsun. 1.2 otomatik street donanım liste fiyatı 70 bin liraydı bildiğim kadarıyla, diğer B sınıfı arabalara göre uygun fiyatıyla öne çıkıyor. Eğer bir arabanın yerine alındıysa Polo mu gitti 301 mi?

Şimdi farkettim ikinci el fotoğrafından, match donanım mı 64 bin lira?

Son düzenleme:

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,267
16,103
5,720
çanakkale
Marka
Renault
yeni aracınızı iyi günlerde kullanın. sizin polo'yu sattınız mı yoksa bu araç da size mi :)

bir de bu micra kampanyasının linkini atabilir misiniz?

Hayırlı olsun. 1.2 otomatik street donanım liste fiyatı 70 bin liraydı bildiğim kadarıyla, diğer B sınıfı arabalara göre uygun fiyatıyla öne çıkıyor. Eğer bir arabanın yerine alındıysa Polo mu gitti 301 mi?

Şimdi farkettim ikinci el fotoğrafından, match donanım mı 64 bin lira?

Pejo 301 gidiyor ya bu hafta burda trafik hiç yok dizel araba gereksiz hale geldi. poloyu ben kullanıyorum micra eşime kaldı.kendi internet sitesinde 70 bin tl ile 80 bin tl fiyatlar evet ama orda hurda teşviğide alıyorsunuz birde bize indirim yaptılar 1000 lira saolsunlar hurda indirmi 8 bin tl 3 bin tlye onlar bizim adımıza buldular. evet match paket faturayı kota doldurabilmek için önceden kesmişler ama plaka çıkarmamışlar.şimdi ellerinde bir tane daha var onuda 72 ye veriyorlar.ama sanırım malatyada dün akşam 7 tane vardı bu sabah 1 tane kaldı buna en yakın otomatik araba 79 a i 20 var ne hız sabitleme ne Bluetooth ne 6 havayastığı hiçbiri yok onlarda.

Son düzenleme:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Match donanım liste fiyatı 84 bin diyor. Liste fiyatı yüksek araçlarda 20 bin indirimlere alıştık ama bu seviyede 20 bin lira indirim gerçekten çok iyi. Tekrardan hayırlı olsun, kazasız belasız.

dthhasan

Hasan H Ayan
Beta Programı
23 Ara 2017
4,267
16,103
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Match donanım liste fiyatı 84 bin diyor. Liste fiyatı yüksek araçlarda 20 bin indirimlere alıştık ama bu seviyede 20 bin lira indirim gerçekten çok iyi. Tekrardan hayırlı olsun, kazasız belasız.
Amin valla daha iyisi sizlere olsun içerde kocaman tahtaya yazmışlar hedef 47 eğer hedef tutarsa 4 bin prim diye sadece micradan hedefleri tutacak gibi gözüküyor.ben ordayken bingölden boludan ve ankaradan 3 müşteri daha vardı ama araba kalmamış ortam geriliyordu.
Bu arada bu segmentin lider denilen arabası polo sahibi olarak segmentin en iyi arabası(kendi görüşüm )bence fabia.bu kadar kaliteli ve düşünceli bir araba daha görmedim hayatımda.saygı duyulması gereken bir oyuncu

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Amin valla daha iyisi sizlere olsun içerde kocaman tahtaya yazmışlar hedef 47 eğer hedef tutarsa 4 bin prim diye sadece micradan hedefleri tutacak gibi gözüküyor.ben ordayken bingölden boludan ve ankaradan 3 müşteri daha vardı ama araba kalmamış ortam geriliyordu.
Bu arada bu segmentin lider denilen arabası polo sahibi olarak segmentin en iyi arabası(kendi görüşüm )bence fabia.bu kadar kaliteli ve düşünceli bir araba daha görmedim hayatımda.saygı duyulması gereken bir oyuncu
fabia için neden bunları söylediniz, avantajları nelerdir?

dthhasan

Hasan H Ayan
Beta Programı
23 Ara 2017
4,267
16,103
5,720
çanakkale
Marka
Renault
fabia için neden bunları söylediniz, avantajları nelerdir?
Bi kere fiyat çok iyi 83 fiyat alan bile var .dsgli 1.0 tsi motor,kapı kolları kapının kapandığındaki ses ,ön konsolun birleşim yerleri ,1.0 tsi motoru, 4 disk freni, Apple car playin standart olması, ön camdaki biletlik(park bileti koymak için ön cama yerleştirlmiş küçük bir kıskaç).arka bagajdaki pandizotun sert olması ,raf gibi bir kaç farklı noktaya koyulabilmesi, bence çok başarılı koltukları bile rahattı.heryerde cömertçe eşya gözleri, yükseklik ayarlı kol dayaması ,polo da var kol dayama ama yükseklik ayarı olmadığı için hiçbir işe yaramıyor .benim boyum 185 cm kolumun değmesi için yamuk oturmam lazım.bilmiyorum ya çok hoşuma gitti.bende yeni fiesta büyük hayal kırıklığı yarattı.oldukça kalitesiz hissettirdi ama kişisel görüşümdür bu.ama satış danışmanı adam heralde suratımdan anladı bir önceki fiesta daha iyiydi dedi(satışı yapan adam).honda jazz tipi hariç mükemmel gibiydi özellikleri için .(tip göreceli).micra fiyatına göre iyiydi pejo ise o paraları etmez gibi geldi.citroende minimum 93 bin dedi oda hoş değildi.polo comfortline 95 dediler liste fiystı 117 ama ön konsol yumuşaklığı dışında fabiadan sanki her alanda daha kötüydü.

Son düzenleme:

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Bi kere fiyat çok iyi 83 fiyat alan bile var .dsgli 1.0 tsi motor,kapı kolları kapının kapandığındaki ses ,ön konsolun birleşim yerleri ,1.0 tsi motoru, 4 disk freni, Apple car playin standart olması, ön camdaki biletlik(park bileti koymak için ön cama yerleştirlmiş küçük bir kıskaç).arka bagajdaki pandizotun sert olması ,raf gibi bir kaç farklı noktaya koyulabilmesi, bence çok başarılı koltukları bile rahattı.heryerde cömertçe eşya gözleri, yükseklik ayarlı kol dayaması ,polo da var kol dayama ama yükseklik ayarı olmadığı için hiçbir işe yaramıyor .benim boyum 185 cm kolumun değmesi için yamuk oturmam lazım.bilmiyorum ya çok hoşuma gitti.bende yeni fiesta büyük hayal kırıklığı yarattı.oldukça kalitesiz hissettirdi ama kişisel görüşümdür bu.ama satış danışmanı adam heralde suratımdan anladı bir önceki fiesta daha iyiydi dedi(satışı yapan adam).honda jazz tipi hariç mükemmel gibiydi özellikleri için .(tip göreceli).micra fiyatına göre iyiydi pejo ise o paraları etmez gibi geldi.citroende minimum 93 bin dedi oda hoş değildi.polo comfortline 95 dediler liste fiystı 117 ama ön konsol yumuşaklığı dışında fabiadan sanki her alanda daha kötüydü.
fiyatı ve sahip olduğu özellikler bakımından çok güzel ve aslında aynı firmanın sahip olduğu 2 markanın ne kadar farklı işçilikler ve özellikler çıkartabileceğini kolaylıkla kıyaslama fırsatı sunuyor bize bu 2 marka, seat'ı da kadabiliriz hatta. 1 sene içinde az yakan dizel bir araç almayı düşünüyordum ama az yakması koşuluna uyarsa fabia'yı da düşünebilirim.

dthhasan

Hasan H Ayan
Beta Programı
23 Ara 2017
4,267
16,103
5,720
çanakkale
Marka
Renault
fiyatı ve sahip olduğu özellikler bakımından çok güzel ve aslında aynı firmanın sahip olduğu 2 markanın ne kadar farklı işçilikler ve özellikler çıkartabileceğini kolaylıkla kıyaslama fırsatı sunuyor bize bu 2 marka, seat'ı da kadabiliriz hatta. 1 sene içinde az yakan dizel bir araç almayı düşünüyordum ama az yakması koşuluna uyarsa fabia'yı da düşünebilirim.
Bende polo higline 1.0 eco tsi dsg var.
Abimde 2017 yeni kasa ibiza 1.0 ecotsi dsg var.
Belki elinde olmayan şey çekici geliyor olabilir ama eşime de güzel gözüktü polodan iyi ibizadan bariz bir şekilde iyi.
Şehir dışı 3.2 değer yakaladığım bile oldu 8 bin km ortalamam 4.9 abimin ibizasında ise 5.1 ama o trafiğe giriyor.çok fazla durkalk trafiğe girmiyorsanız gittiğiniz yol 10 km üzerindeyse ayağınıza hakim olabiliyorsanız dizelden 1 litre fazla yakar yakmaz.ama 2 3 km lik yola git gel yaparsanız 8-9 litre altı imkansız.

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Micra ya çok iyi fiyat almissiniz aslında toyota gibi diğer markalar da liste fiyatını bayi ile yakın tutsa da haberimiz olsa keşke. Ben de 1 tane alabilirdim aslında fiyati çok beğendim :)

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Polo 1.0 tsi comfortline manuel için Acarlar bayii 83k teklif vermiş polo grubundan birisi söylemişti.

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Polo 1.0 tsi comfortline manuel için Acarlar bayii 83k teklif vermiş polo grubundan birisi söylemişti.
Sıkı pazarlıklara 80 e kadar inerler o zaman. Acaba hurda dahil mi. Her halukarda güzel fiyat 2.eller daha pahali en dusuk 74 civarina trendine var Polo Golf yerine tercih edilebilir duruyor

dthhasan

Hasan H Ayan
Beta Programı
23 Ara 2017
4,267
16,103
5,720
çanakkale
Marka
Renault

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Fabia daha kullanışlı lakin yeni Polo da baya büyük bir hale geldi ve altyapı olarak da çok beğeniliyor. İyi düşünüp taşınmak lazım
83 poloya verileceğine fabia alınır otomatik full paket .style paket yani.

diyarbakır ve malatya bayileri ama gerçekten araç kalmadı hayatımda nissan bayisinde ilk kez insanlar gördüm.birden çok :).[/QUOTE ]

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Turkiye de biraz da donanım sıkıntısı var herhalde. Carwow un polo testinde turuncu rengiyle gt line donanım ile baya şık duruyor hoşuma gitmişti. Lakin Turkiye de gördüklerim ise nedense bir soğuk özellikle gri beyaz vs hiç yakışmıyor zaten bu kasa Polo Turuncu ile güzel. Fabia ise kullanışlı ve büyük evet fakat bence Polo her türlü daha iyi daha kaliteli hissettiriyor

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Sıkı pazarlıklara 80 e kadar inerler o zaman. Acaba hurda dahil mi. Her halukarda güzel fiyat 2.eller daha pahali en dusuk 74 civarina trendine var Polo Golf yerine tercih edilebilir duruyor
Bilmiyorum hurda fiyatı dahil mi sadece grupta okumuştum.
83 poloya verileceğine fabia alınır otomatik full paket .style paket yani.

diyarbakır ve malatya bayileri ama gerçekten araç kalmadı hayatımda nissan bayisinde ilk kez insanlar gördüm.birden çok :).
Eğer fabiaya 84k bırakıyorsalar fabia daha mantıklı tabi. Dolu ve otomatik cidden hoş araba.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım