225/45R17 Debica Frigo HP 2 Kış Lastiği

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
862
2,004
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Merhabalar, bu lastikten daha önce kullanan oldu mu? Uygun fiyata bulunca satın aldım, internet üzerindeki yorumları da güzeldi.

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
862
2,004
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Lastikleri takalı 1000 kilometreyi geçti.
Kuru ve ıslak zeminde, frenlemesi ve yol tutuşu güzel. Aquaplaning'i de güzel. Özellikle, su birikintilerine girdim eski kışlıklara (toyo snowprox) göre daha başarılıydı.
edit:Lastiğin resimleri

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,642
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Konuya hiç cevap gelmemiş ama deneyimlerinizi paylaşmanız güzel bir incelik daha detaylı bekliyoruz fotoğraflar vs. :) en azından bekliyorum ben :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Konuya hiç cevap gelmemiş ama deneyimlerinizi paylaşmanız güzel bir incelik daha detaylı bekliyoruz fotoğraflar vs. :) en azından bekliyorum ben :)

Ben de şimdi gördüm, gerçi askerdeydim o ara ama olsun :D

Ben alfayı aldığımda arkalarda yazlık debica vardı, yaşını kmsini hatırlamıyorum ama debicadan uzak duracağım demiştim :) Babam audiye tigar diye adı sanı bilinmeyen bi kış lastiği aldı , 2000 km yaptık kayseriye gittik geldik lastik gürültüsü hariç memnunuz :)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,642
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Ben de şimdi gördüm, gerçi askerdeydim o ara ama olsun :D

Ben alfayı aldığımda arkalarda yazlık debica vardı, yaşını kmsini hatırlamıyorum ama debicadan uzak duracağım demiştim :) Babam audiye tigar diye adı sanı bilinmeyen bi kış lastiği aldı , 2000 km yaptık kayseriye gittik geldik lastik gürültüsü hariç memnunuz :)

Sava Debica aynı üretimler diye biliyorum bazı modellerinde çok küçük desen farklılıkları var ekonomik sınıfta iyi lastikler bence :D

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Fiyatı neydi hocam? Aynı ebatlarda continental, michelin gibi lastiklerin fiyatları ne civardaydı. Ekonomik sınıftaki lastikler genelde uzun kullanım sonrasında performansı düşüyor diyorlar sizin tecrübeleriniz ne olacak merak ettim ben de.

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
862
2,004
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Fiyatı neydi hocam? Aynı ebatlarda continental, michelin gibi lastiklerin fiyatları ne civardaydı. Ekonomik sınıftaki lastikler genelde uzun kullanım sonrasında performansı düşüyor diyorlar sizin tecrübeleriniz ne olacak merak ettim ben de.

1160 TL'ye aldım hepsiburada'dan, çok uyguna geldi. Bahsettiğiniz markaların tane fiyatı 700 civarı zaten.
Birde 2 kış idare etsin yeter bana :)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,642
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
1160 TL'ye aldım hepsiburada'dan, çok uyguna geldi. Bahsettiğiniz markaların tane fiyatı 700 civarı zaten.
Birde 2 kış idare etsin yeter bana :)

2 sezon çok rahat idare eder hatta 3 bile olabilir bu durum :) hayırlı olsun tekrardan :)

edit ; şöyle bir videoya denk geldim bence gayet başarılı :)

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım