HABER Supercar Blondie ve En Lüks Otomobiller Vadistanbul’daydı

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Dünyanın en ünlü lüks otomobil vlogger’ı ve dünyanın en lüks otomobilleri Vadistanbul’daydı

Dünyada 7 milyondan fazla takipçisi olan dünyanın en ünlü lüks otomobil vlogger’ı Supercar Blondie adıyla bilinen Alexandra Mary Hirschi Vadistanbul’a geldi. Vadistanbul’daki lüks otomobil sergisine katılan Alexandra Mary Hirschi “Böyle bir etkinlik düzenlediği için Vadistanbul’a minnettarım. Buradaki tüm lüks otomobil sahiplerine de çok teşekkür ederim. Türkiye’deki lüks otomobillere hayran kaldım. Hepsi birbirinden güzel ve çok ama çok değerliler. Türkiye çok güzel bir ülke” dedi.

Hirschi’nin konuşmasından sonra lüks otomobil sahipleri de etkinliğe katıldı ve araçlarla ilgili soruları yanıtladı. 3000 binden fazla hayranının yoğun ilgisiyle karşılaşan, Supercar Blondie fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmadı.

1545496794_IMG_8647-min-e1545498125472.jpg

Süper lüks otomobiller sergilendi

Vadistanbul’da, 12 adet dünyanın en lüks otomobilinin sergilendiği etkinlikte, sahipleri Türkiye’den olan; Ferrari 812 Superfast, Lamborghini Diablo, Porsche Gt2 RS, Porsche Gt3 RS, Ferrari 458 Italia, Mercedes Benz GTR, Mercedes SLR Mclaren 722, Lamborghini Aventador, Aston Martin Vanquish, Ferrari F12 Berlinetta, Porsche 911, 512 Testarossa ve Ferrari 458 Speciale görenleri hayran bıraktı. Birçok özel araçtan en özel ise dünyada 150 adet olan ve Türkiye’de ise tek olan Mercedes Slr Mclaren 722 Limited Edition modeliydi

Read the whole post here.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Chris Harris, Tiff Needell, Edd China, Richard Hammond gibi üstadlar gelse o kalabalığın 10'da 1'i olmazdı...
Mesele, Neyzen Tevfik'in de dediği gibi, neyse şimdi onu burada deyip de ban yemenin anlamı yok.:)Bu arada Richard Hammond hariç katılıyorum. @Porsche , Hammond değil de, başkası olabilirdi.:)

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım