Nissan Skyline GT-R R34 Vspec S1

Feridun

Profesör
24 Ara 2017
185
678
2,135
Ankara - Almanya
Marka
Nissan
image.php

image.php

Cuma gunu gerceklestirilen resim cekimlerinen bir iki kare paylasmak istedim sizler ile.

Son düzenleme:

Feridun

Profesör
24 Ara 2017
185
678
2,135
Ankara - Almanya
Marka
Nissan
Orjinal jant veya nismo jant daha güzel olmaz mı
Orjinal janti hic begenmiyorum. Uzerindeki jant. Nismo lm gt2 janti. R33 un 400r modeli olan limitli bir modelin janti. Aldigimda uzerinde idi. Cok musterisi var fakat satmiyorum simdilik. Daha sonra belki farkli bir jant modeli dusunebilirim fakat bu jantlarim herzama kenarda duracak.

Feridun

Profesör
24 Ara 2017
185
678
2,135
Ankara - Almanya
Marka
Nissan
N’olur araba hep böyle orijinal kalsın, güzel çalışma, elinize sağlık :)
Cok tesekkurler özgur bey. Begenmenize cok sevindim. Evet araci oldugunca orjinal saklamak istiyorum. Imkanlarim el verdikce ufak ufak restorasyon yapma taraftariyim ve yastn öturu olusabilecek sorunlarin onune gecmek icin parca guncellemeleri yapiyorum. Fakat orjinalligin disina cikip 600 700 800.... Gibi gucler derdinde degilim. Amacim saglikli ve uzun sure kullanmak istiyorum.

Feridun

Profesör
24 Ara 2017
185
678
2,135
Ankara - Almanya
Marka
Nissan
IMG-20190216-WA0035.jpg
IMG-20190216-WA0034.jpg
IMG-20190216-WA0033.jpg
Herkeze merhaba dostlar. Bir konuda sizlerinde fikir ve tavsiyelerini istiyorum. Instagram hesabimdan surekli youtube kanali acmam icin mesajlar aliyorum. Ve bende istekleri kirmamak icin kanal acacagim ve araca verilen tepkiler bulusmalar hafta sonu gazlamalari dag yollarinda gezme doga vs vs yapabildigim kadar video yapmak istiyorum. En basta aracin test tanitim tadinda ilk vide omu cekmek istiyorum. Sizlerinde aklinda bir fikir ornek video vs varmi acaba su konseptde guzel olur vs vs gibisinden...

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Ekli dosyayı görüntüle 17352 Ekli dosyayı görüntüle 17353 Ekli dosyayı görüntüle 17354Herkeze merhaba dostlar. Bir konuda sizlerinde fikir ve tavsiyelerini istiyorum. Instagram hesabimdan surekli youtube kanali acmam icin mesajlar aliyorum. Ve bende istekleri kirmamak icin kanal acacagim ve araca verilen tepkiler bulusmalar hafta sonu gazlamalari dag yollarinda gezme doga vs vs yapabildigim kadar video yapmak istiyorum. En basta aracin test tanitim tadinda ilk vide omu cekmek istiyorum. Sizlerinde aklinda bir fikir ornek video vs varmi acaba su konseptde guzel olur vs vs gibisinden...
Joe Achilles videolarını örnek alabilirsin bence hocam.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Yani işte ne olabilir? Noyan, japonic tarzı sürekli arabama şunu yaptım bunu yaptım, bugün böyle yaptık tarzı videolar olabilir.

Ivy97

Senkromeççi
21 Şub 2019
35
28
70
27
İstanbul
Marka
BMW
O tartz videolari biliyorum. Benim fikir almak istedigim aracin tanitim videosu hakkinda fikir konsept almakti.

Bence aracın tarihinden, modelinden, diğer versiyonlarından farkını ufak kesitlerle anlatmaya başlayıp, sonra aracınızı alış hikayenize geçip, kafanızda ki geleceğe dair planları varsa araç hakkında yapacağınız projeyi vs.. gibi şeyleri 10-15 dakika gayet samimi bir şekilde anlatırsanız ilk video için herkesin beğenisini kazanacağınızı düşünüyorum şahsen. Ondan sonra 10 dakika kadar test sürüşü(tabi size kalmış süresi), araç içi anlatım ile bitirilebilir. Hemen hemen herkesin yaptığı gibi yani abi ;) Varsa başka r34 sahipleri ile beraber de çekilebilir..

Maşallah, kazasız belasız sürüşler

MAERKEK

Elit Apaçi
1 Ocak 2019
64
35
970
Videosunu izledim hayrandım zaten şimdi daha bi hayran oldum . Alhango mavi kaliperlerli frenleri görecek gibiyiz bundan sonra . Kazasız belasız sür yolun daima açık olsun .

Feridun

Profesör
24 Ara 2017
185
678
2,135
Ankara - Almanya
Marka
Nissan
Videosunu izledim hayrandım zaten şimdi daha bi hayran oldum . Alhango mavi kaliperlerli frenleri görecek gibiyiz bundan sonra . Kazasız belasız sür yolun daima açık olsun .
Begenmenize sevindim. Kisitli bir sure icerisinde elimizden geleni yapmaya cakistik. Frenleri r35 frenleri ile guclendirmek istiyorum fakat hemen degil. Zaten pist de vs kullanmadigim icin simdilik yeterli. Ilerleyen zamanlar icin araca farkli projeler dusunuyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım