Continental PC5 4 Kanallı Diye Aldım 3 Kanallı Çıktı

hasanuludag

Takipçi
18 Mar 2019
4
0
10
175 65 14 continental Premium Contact 5 lastik aldım internetten ve satıcının fotosunda lastik 4 kanallı bana gelen lastik 3 kanallı bilgisi olan var mı? Lastik nasıl?

Moderatör tarafında düzenlendi:

FarukR

Asfalt Kurutucu
19 Şub 2019
40
31
595
Marka
Toyota
Üretim yeri neresi yazıyor? Lastiklerin bi resmini atarmısınız?

hasanuludag

Takipçi
18 Mar 2019
4
0
10
Üretim yeri Konya olması lazım. Lastik Konya'dan fabrikadan geldi. Fotoğraf yanımda yok. Üretim tarihi. 21/18

Patri

Profesör
22 Eyl 2016
258
440
1,395
O ebatta 4 kanal olduğuna emin misiniz? 175 dar tabanlı bir lastik, genelde satış yapan sitelerde fotoğraflara geniş tabanlı lastikleri koyarlar. Ebat büyüdükçe yağmur kanalları 3ten 4e çıkabilir.

hasanuludag

Takipçi
18 Mar 2019
4
0
10
Evet doğru yorumunuz için teşekkürler. Continental müşteri hizmetleri cevap yazmış o ebatta 4 kanal yokmuş. 3 kanallı olması yağmurlu havada fren mesafesini etkiler mi?
Bu lastiğin kalitesi nasıl?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Evet doğru yorumunuz için teşekkürler. Continental müşteri hizmetleri cevap yazmış o ebatta 4 kanal yokmuş. 3 kanallı olması yağmurlu havada fren mesafesini etkiler mi?
Bu lastiğin kalitesi nasıl?
Günümüzde aşağı yukarı bütün markalar lastiğin deseni üzerine kafa yoruyor. Artık çoğu lastiğin su tahliyesinde sorun yaşanmaz. Asıl iş hamurda bitiyor. Lastiğin hamuru asfalta ne kadar iyi tutunuyor? Radyal lastiğin 65 ebatlı yanakları virajlarda üzerine binildiğinde ne kadar dayanıyor? Bu soruların cevabı Continental'de gayet iyidir. Lastiğin bilinen iki eksi yönü var. Birincisi, biraz gürültülü olması; ikincisi de lastik dişlerinin 40-45 bin km'de bitmesi. Ama dişler bitene kadar gayet başarılı lastiktir.

hasanuludag

Takipçi
18 Mar 2019
4
0
10
Lastiğin tanesi 255 tl bu fiyata daha kaliteli daha dayanıklı bir lastik alabilir miyiz?

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Zaten ince lastik, 4 kanalı nereye sıkıştırsın adamlar, herhangi bir sorun olmaz. Standartı 3 kanal zaten bu işin.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım