KAPALI 100.000 TL ye kadar araç tavsiyesi güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cba06

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2018
59
4
520
100.000 TL ye kadar bir araç düşünüyoruz genel olarak istenilen tercihen benzinli 1.6 - 1.4 arası motor hacimli güncel 2015 ve sonrası , yol bilgisayar ve ses sistemi iyi olan , ( olduğu kadar ) 60.000 km yi geçmemiş araçlar tavsiye edebilirseniz memnun olurum.
Kia sportage inceledim fakat yakıtını çok fazla buldum , şehir içi kavisler malum , onun dışında otomobil ve suv araçlar tercih ederseniz iyi olur ,
tercihen çok uzun olmayan araçlar , turbolu olursa iyi olur , manuel olabilir , bu tarif ettiğim sanırım golf gibi gözüküyor ama bu tarzda araç önerilerini bekliyorum not! Fiat , renault , peugeot markaları tercih etmiyorum

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Fiat 500x 1.6 multijet olabilir. Ben olsam düşünürdüm yani
Tek tük Beats Audio ses sistemi opsiyonluları bulunabiliyor. 1.4T benzinlileri de var diye hatırlıyorum.. Düşünürseniz 500L 'nin direk Beats Audio edition modeli var. Ama şasi ve yürüyen konusunda da, iç mekanda da 500x kadar kaliteli değildir.
Şunun gibi Beats opsiyonlu (benim tercihim lpg olmazdı) olanları gayet iyidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım