KAPALI 100.000-110.000 Civarında VAG Group Araba Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UraskayraTDI

Senkromeççi
19 Ağu 2019
12
9
70
İzmir Karşıyaka
Marka
Audi
Herkese selamlar iyi forumlar.

Başlıkta belirttiğim gibi 100.000 ila 110.000TL arası bir bütçeye sahibim. VAG Group arabadan başka araba düşünmüyorum.

Skoda Octavia'lara çok fazla bakındım hoşuma gidiyor doğrusu octavialar ama sizinde fikirlerinizi öğrenmek istedim doğrusu.

Sizce bu bütçe ile ne alınabilir? Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Vag dışında düşünmüyorsanız çok söyleyecek bişey yok aslında. Boyut ihtiyacınıza göre bi araç seçebilirsiniz. Octavia bence fiyat/performans olarak gayet mantıklı. Donanımlarına bakıp hoşunuza giderse alın geçin derim

UraskayraTDI

Senkromeççi
19 Ağu 2019
12
9
70
İzmir Karşıyaka
Marka
Audi
VAG grubu hariç başka düşünülmüyorsa zaten tek araba bakılıyor demektir. Neyi ayırt edeceğiz ki :) Aynı segmentte her aracı aşağı yukarı aynı, ufak görsel farklılıklar vs haricinde :) Hayırlı olsun şimdiden.
Aslında şöyle;

İlanlara bakındım Audi A3 buldum 1 adet. Attraction istediğim fiyat aralığına yakın. Önceki sahibi arabayı ekstra doldurmuş az çok. 106.000 KM civarlarında sizce mantıklımı bir hareket mi olur almak?

chesteren

Profesör
19 Eyl 2016
125
247
1,385
Elazığ
Marka
Toyota

Geçen sene böyle bir başlıkta eski aracımı anlatmıştım.. İkinci el temizleri muhtemelen bahsettiğiniz fiyat dolaylarındadır. Fiyatı 120 ve üstlerine çekmişlerse de satamazlar aldanmayın. Tek negatif sayılabilecek yanı manuel olması, haricinde tüketim ögeleriyle de bahsedip anlattım konuda vag tsi üniteler dizelden farksız tüketimlere sahipler.. Bence göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Dün 1.6 tdi dsg son model octavia style paket cam tavan ful+ful versiyon ile 280 km yaptım. Daha önce 2007 model octavia tecrübem de olmuştu ama bu arabanın o araba ile yakından uzaktan alakası yok. Net bir şekilde alınmaz. Süspansiyonları berbattı. Yalıtım sınıf ortalamasının altında (110 km civarı rüzgar sesi ve çok ciddi lastik sesi). Tek artısı bagajı geniş ve arka diz mesafesi iyi onun dışında başka alternatif arabalara bakardım. Madem skoda alacaksınız bu paraya boş paket benzinli superbler bulunuyor. Ciddi az yakıyor ve üst sınıf bir araba alıyorsunuz.

UraskayraTDI

Senkromeççi
19 Ağu 2019
12
9
70
İzmir Karşıyaka
Marka
Audi
Dün 1.6 tdi dsg son model octavia style paket cam tavan ful+ful versiyon ile 280 km yaptım. Daha önce 2007 model octavia tecrübem de olmuştu ama bu arabanın o araba ile yakından uzaktan alakası yok. Net bir şekilde alınmaz. Süspansiyonları berbattı. Yalıtım sınıf ortalamasının altında (110 km civarı rüzgar sesi ve çok ciddi lastik sesi). Tek artısı bagajı geniş ve arka diz mesafesi iyi onun dışında başka alternatif arabalara bakardım. Madem skoda alacaksınız bu paraya boş paket benzinli superbler bulunuyor. Ciddi az yakıyor ve üst sınıf bir araba alıyorsunuz.
Şuan hani aktif olarak Passat Ve Clio kullanıyorum tamam passat tan sonra clio hani biraz teneke gibi geliyor ama o kadar fark varmı ya Octavia'lar arasında babamda eskiden 2000 Model octavia varmış full paketi ona güvenerek yada o zaman ki gibi bir kalitede olduğunu düşünürek octavia ya yöneldik doğrusu.

UraskayraTDI

Senkromeççi
19 Ağu 2019
12
9
70
İzmir Karşıyaka
Marka
Audi
Octavia 1.6 TDİ Style CR Paket 2016-2015 Modelleri 90-110Bin arasında değişiyor.Tavsiyemdir.

Şöyle bu arkadaşın yazdığını okuduktan sonra açıkçası çok çekindim octavia dan bilakis babamla da bu konuyu konuşup octavia dan vazgeçtik diyebiliriz azçok.
Peki siz neden tavsiye ettiğinizi yazabilie misiniz?

UraskayraTDI

Senkromeççi
19 Ağu 2019
12
9
70
İzmir Karşıyaka
Marka
Audi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım