2013 Tiguan ve İşlevsiz Telefon Düğmeleri

Bebebiskuvisi

Profesör
9 Eyl 2016
432
736
1,645
Selamlar,

Bizimkiler kendilerine emeklilik hediyesi düşük kilometrede bir Tiguan aldılar. Sport & Style paketli. Ekteki gibi de bir multimedya sistemi var.
Sistem üzerinde eşek kadar "phone" butonu barındırmasına, direksiyonunda telefon butonu olmasına rağmen bunlar sadece ses kesme(mute) işlevi görüyor.
Sinirim bozuldu açıkçası. Bunun altında bir yerde bluetooth sistemi var belli ki ama bunu nasıl aktif hale getirebilirim? Bluetooth bağlantısı yoksa bile bu sisteme kolayca ekleniyordur diye tahmin ediyorum.

Sevgiler.

tiguan-int-large.jpg

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,073
3,070
4,070
26
Tiguan'a olur mu bilmiyorum ama kargo bedeli vs dahil 650 TL'ye bluetooth'lu ve usb'li ekran getirtmişti smokemotion.
Belki benzeri bir ekran Tiguan için de vardır.

Bebebiskuvisi

Profesör
9 Eyl 2016
432
736
1,645
Orijinalliğini bozmak istemiyorum. Başka bir sistem takmam. Şimdi indim biraz kılavuzu kurcaladım da model RCD 510. Telefon ve bluetooth özelliği var gibi gözüküyor. Belki modülleri eksiktir. Bunu kırabilen cevval elektrik ustalarımız vardır diye tahmin ediyorum.

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Orijinalliğini bozmak istemiyorum. Başka bir sistem takmam. Şimdi indim biraz kılavuzu kurcaladım da model RCD 510. Telefon ve bluetooth özelliği var gibi gözüküyor. Belki modülleri eksiktir. Bunu kırabilen cevval elektrik ustalarımız vardır diye tahmin ediyorum.
dediğimiz ekrandan alınca orjinalliği bozulmuyor fit tak çalıştır ve içinde vw nin yazılımı var

Bebebiskuvisi

Profesör
9 Eyl 2016
432
736
1,645
Biraz araştırdım da bluetooth modülü eksik oluyormuş sanırım. 900 TL civarına takılıp sistem kullanılabilir hale geliyormuş.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım