KAPALI 65000 e kadar tam otomatik araç tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enginkurt

Engin
Senkromeççi
18 Ağu 2019
13
1
70
43
Merhaba arkadaşlar. Suan 2 adet araç arıyoruz. Bir tanesi tam otomatik(yokuş kalkışta kaydırmayan) 2012 ve üzeri 65000 e kadar bütçe ile. Bir tanesi yine tam otomatik 2010 ve üzeri, bulabilirsek daha düşük bütçe ile, bu araçta otomatikten belki vazgecebilirim güzel bir tavsiyeniz varsa. Mümkünse kronik sorunu oimayan otomatik modeller.

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Herhangi bir hacim, ihtiyaç bilgisi vermediginizden kafama göre bir kaç tane öneride bulunayım.

65000- bütçe bandı ve istediğiniz model yılı aralığında aklıma gelen ilk araçlar B segmentinde Nissan Micra, Hyundai i20... Onun dışında Corsa, Clio ve Fiestada tam otomatik olarak bulunabilir seçenekler arasında. Ancak B segmentinde benim tercihim Micra veya i20 olurdu ihtiyacima göre.

C ve üstü segmentlerde model yılında düşünerek tam otomatik bir seçenek aklıma gelmedi. Bu fiyat bandında ya model yılından, ya tam otomatik seçeneğinden feragat etmek gerekiyor. Yine aklına gelen olursada yazacaktır konuya.

Ikinci aradığınız araç içinde bütçenizi ve kriterlerinizi pek anlayamadım açıkçası. Daha düşük bütçe ama ne kadar daha düşük? Hangi amaca hizmet edecek vs. onun dışında yine yukarıdaki tavsiyelerde geçerli olabilir.

Enginkurt

Engin
Senkromeççi
18 Ağu 2019
13
1
70
43
Herhangi bir hacim, ihtiyaç bilgisi vermediginizden kafama göre bir kaç tane öneride bulunayım.

65000- bütçe bandı ve istediğiniz model yılı aralığında aklıma gelen ilk araçlar B segmentinde Nissan Micra, Hyundai i20... Onun dışında Corsa, Clio ve Fiestada tam otomatik olarak bulunabilir seçenekler arasında. Ancak B segmentinde benim tercihim Micra veya i20 olurdu ihtiyacima göre.

C ve üstü segmentlerde model yılında düşünerek tam otomatik bir seçenek aklıma gelmedi. Bu fiyat bandında ya model yılından, ya tam otomatik seçeneğinden feragat etmek gerekiyor. Yine aklına gelen olursada yazacaktır konuya.

Ikinci aradığınız araç içinde bütçenizi ve kriterlerinizi pek anlayamadım açıkçası. Daha düşük bütçe ama ne kadar daha düşük? Hangi amaca hizmet edecek vs. onun dışında yine yukarıdaki tavsiyelerde geçerli olabilir.
İkinci araç 2010 dan aşağı olmamak kaydı ile en fazla 50000 ödeyebilirim

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
İlkine @Munferit in önerilerine aynen katılıyorum. İkinci araç olarak manuele dönebilirseniz 2011-12 modellerde 1.3 dizel punto bulabilirsiniz 40-45 aralığında. Biraz yükseltirseniz peugeot 208 veya sedan ihtiyacı için 301 gibi modeller rahat bulunur. Yine benzer modellerde Clio da bulabilirsiniz 45-60 aralığında.

Belirgin bi kriter vermediğiniz için kendime göre düşünüp kolay yürütülebilecek araçları önerdim. Ayrıntı verirseniz daha isabetli öneriler yapabiliriz

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Tam otomatik olarak suzuki swift i de listeye ekleyebilirsiniz yakıt olarak çoğu tam otomatik rakibinden iyidir. Daha düşük bütçeden kastınız ne kadar onuda bilirsek daha net cevaplar verebiliriz

Enginkurt

Engin
Senkromeççi
18 Ağu 2019
13
1
70
43
İlkine @Munferit in önerilerine aynen katılıyorum. İkinci araç olarak manuele dönebilirseniz 2011-12 modellerde 1.3 dizel punto bulabilirsiniz 40-45 aralığında. Biraz yükseltirseniz peugeot 208 veya sedan ihtiyacı için 301 gibi modeller rahat bulunur. Yine benzer modellerde Clio da bulabilirsiniz 45-60 aralığında.

Belirgin bi kriter vermediğiniz için kendime göre düşünüp kolay yürütülebilecek araçları önerdim. Ayrıntı verirseniz daha isabetli öneriler yapabiliriz
2011/12 otomatik punto olabilir. İşimi görürmü acaba. 2 küçük çocuklu bir aileyiz

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
2011/12 otomatik punto olabilir. İşimi görürmü acaba. 2 küçük çocuklu bir aileyiz
Puntoyu otomatik vazgeçilebilir dediğiniz için söyledim. Sadece dizel-manuel olarak önerebilirim puntoyu otomatiği pek iyi değil diye duyuyoruz. Ama manuel olarak alırsanız işinizi görür biz 2 yıl kadar 5 yetişkinli bi aile olarak kullandık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım