Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
TÜVTÜRK, araç muayenesi öncesinde, araç sahiplerinin kolaylıkla yapabileceği 10 basit kontrolü paylaştı.

Kış koşullarında araçların bakımlarının, muayenelerinin düzenli yapılması sadece araç sahibinin değil, çevredekilerin de güvenliği açısından önem taşıyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın (UAB), belirlediği standartlarda araç muayene hizmeti vermeye tek yetkili kurum olan TÜVTÜRK,muayene tarihi gelen araç sahipleri için araçlarını daha güvenli hale getirecek hem de basit sorunlar yüzünden muayeneden kalma ihtimalini azaltacak önerileri sunuyor.
İşte araç sahiplerinin araç muayene öncesi yapabileceği 10 basit kontrol;
1.Aydınlatma sistemleri
Aracın tüm ön ve arka aydınlatma sistemleri, sinyaller, iç aydınlatma ve geri vites lambalarının çalışır durumda ve hasarsız olması gerekmektedir.
2.Plaka kontrolü
Yetkili...

Okumaya devam et...

M

mehmet

Ziyaretçi
peugeot 2008 aldıktan sonra ona gözüm gibi bakıcam bakımlarını asla ihmal etmiycem o yüzden bu noktallar benim için çok önemli

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,526
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
peugeot 2008 aldıktan sonra ona gözüm gibi bakıcam bakımlarını asla ihmal etmiycem o yüzden bu noktallar benim için çok önemli

çok haklısınız, ben de mesela 508im olsa aynı şekilde davranırdım. çünkü bu noktalar benim için de çokomelli

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım