Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
KIA, geleneksel SUV modellerine yeni bir soluk getiren, daha kompakt ve sportif çizgilere sahip Yeni XCeed modelini Türkiye pazarına sundu.
Türkiye’de Anadolu Grubu çatısı altında faaliyetlerini sürdüren KIA, C segmentindeki gücünü Yeni XCeed ile göstermeye devam ediyor. KIA’nın Franfurkt’taki tasarım merkezinde geliştirilen ve Slovakya’daki üretim tesislerinde Avrupalı sürücüler için üretilen Yeni XCeed, SUV konforunu hatchback sportifliği ve sürüş özellikleriyle buluşturuyor.
Sportif yapısı ve üst düzey konforuyla benzersiz bir sürüş deneyimi sunan Yeni XCeed, geleneksel bir hatchback otomobile kıyasla daha fazla görüş açısı ve yola hakim bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Gelişmiş güvenlik önlemleri, bağlantı özellikleri ve teknoloji çözümleriyle Yeni XCeed, şehirli kompakt SUV sınıfının en teknolojik otomobili olarak öne çıkıyor.
Hatchback bir...

Okumaya devam et...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hocam teknik verilerde sıkıntı var herhalde ? 136'lık 320 torklu dizel makinenin 0-100'ünün 7.5 saniye olması biraz zor gibi duruyor.

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
1578583672312.png

simbat

anonim
Profesör
Beta Programı
16 Ara 2019
218
185
1,135
45
istanbul
direksıyonu cok cirkın geldı gozume, arka egzoz cıkısları falan sık olmuş

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım