Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Geçtiğimiz haftalarda Mercedes Citan hakkında ikinci jenerasyon onayının alındığı ortaya çıkmıştı. Küçük ticari model, aradan çok fazla zaman geçmemesine rağmen ağır kamuflajları ile İskandinavya’da görüntülendi!
İkinci jenerasyon Mercedes Citan geliyor: İşte ilk görüntüler!
Renault Kangoo tabanlı olarak üretilen ilk nesil Mercedes Citan, Avrupa pazarında Alman markanın yüzünü güldürmeyi başarmıştı. Aracın onaylanan ikinci jenerasyonu da selefinin yolundan yürüyor. Kangoo G5 ve Dacia Dokker ile kardeş olan yeni Citan’ın ön ve arka yüzünün yeniden tasarlandığı görülüyor. Bunun dışında modelin dış tasarımıyla ilgili fikir yürütmek, üzerindeki ağır kamuflaj nedeniyle mümkün görünmüyor.

Renault Megane’da kullanılan CMF-C platformu üzerinde yükselecek...

Okumaya devam et...

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,677
2
9,594
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
2021 Reno kangoo mercedes amblemiyle görüntülendi :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,182
45,746
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Sahsen boyle adimlari marka icin cok itici buluyorum. Baska markalarin platformuyla, teknolojileriyle arac cikarilacaksa bunun alt marka seklinde yapilmasi taraftariyim.

Premium bir arac aliyorsam onun muhendisligini ve teknolojisini deneyimlemek istedigim icin aliyorum demektir. Bu hafif ticari bile olsa boyledir. Aksi halde gidip normal bir markanin modelini tercih ederim daha iyi.

Renault motoru kullanildiginda da boyleydi. Mevzu Renault motorunun kotu olup olmamasi degildi. Adam premium marka diye seni tercih ediyorsa senin tecrubeni, senin teknolojini denemek istiyor demektir.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Sahsen boyle adimlari marka icin cok itici buluyorum. Baska markalarin platformuyla, teknolojileriyle arac cikarilacaksa bunun alt marka seklinde yapilmasi taraftariyim.

Premium bir arac aliyorsam onun muhendisligini ve teknolojisini deneyimlemek istedigim icin aliyorum demektir. Bu hafif ticari bile olsa boyledir. Aksi halde gidip normal bir markanin modelini tercih ederim daha iyi.

Renault motoru kullanildiginda da boyleydi. Mevzu Renault motorunun kotu olup olmamasi degildi. Adam premium marka diye seni tercih ediyorsa senin tecrubeni, senin teknolojini denemek istiyor demektir.
Bir öncekinde de zaten kaç kişi kangoo yerine daha pahalı olan ve sırf mercedes logosu taşıdığı için citanı tercih etti? Bir başarı beklentisi vardı o zaman da ama öyle olmadı çok az satabildiler.

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,493
1
4,779
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Şahsen önceki nesli ile kangooyu aynı anda görmek şansı yakaladığımda citan modelinin özellikle iç mekanının kangoo yanında sıradan ve kalitesiz görünmesine üzülmüştüm. Kangoo ile iç mekanı kıyaslayınca bildiğin eski kasa doblo gibi duruyordu iç mekanı. Bence herkes iyi bildiği işi yapmalı.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,842
26,148
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Doblo bu ligin şampiyonudur aksini iddia eden arabamsı hafif ticari sahibidir

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Fransızlar bu segmentin lideri bence, hatta ilk oluşturanlar da onlar bkz 2CV Cargo, Renault 4 Cargo, Berlingo, Partner, Kangoo ama tabii ben biraz Hususi tarafından yaklaşıyor olabilirim yükte çalışma yük performansı vs vs kullananlar daha iyi bilir.Ama benim bu klasmanda tercihim dolu Partner ya da Berlingo olurdu.

Mercedesi ise kınıyorum burada Kangoo ile diğer yanda Navara ile öte yanda motorlar anlamında yine ortaklıkları var ortak ortak geçiniyor :)

Madem Kangoo ile aynı platform gelip burda üretsinler TR de :)

Son düzenleme:

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
connect reyiz varken, o yakıt ve 1.8 traktör motora rağmen kimse eline su dökemezdi, tr piyasasında bu durumlara rağmen tercih edilirdi, çünkü katır gibiydi. gittiler ispanya fabrikaya verdiler üretimi, kaptırdı safını.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,842
26,148
5,720
Ankara
Marka
Skoda
connect reyiz varken, o yakıt ve 1.8 traktör motora rağmen kimse eline su dökemezdi, tr piyasasında bu durumlara rağmen tercih edilirdi, çünkü katır gibiydi. gittiler ispanya fabrikaya verdiler üretimi, kaptırdı safını.
Vallahi biz 1.3 multijetten yanayız

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,182
45,746
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bir öncekinde de zaten kaç kişi kangoo yerine daha pahalı olan ve sırf mercedes logosu taşıdığı için citanı tercih etti? Bir başarı beklentisi vardı o zaman da ama öyle olmadı çok az satabildiler.
Turkiye'de tercih edilmeyecegi zaten belliydi. Daha once dedigim gibi normal bir markanin altyapisini kullanan bir arac alacaksam o premium olmaz. Ticari bile olsa premium tercih ediyorsam onun teknolojisini deneyimlemek isterim. Ben bu tarz adimlarin alt marka altinda yapilmasini daha mantikli buluyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım