Roidmi 3s sigorta mı attırıyor ?

Ozan0644

Takipçi
16 Mar 2020
3
0
5
24
Ankara
Marka
Fiat
Yeni aldığım ürünü takıp 4 5 saniye kullandıktan sonra çakmaklık sigortası attı sanırım
çakmaklık çalışmıyor
araba palio 01 model acaba yeterli voltajı veremiyo mu
nasıl bir çözümü olur sürekli sigortayı mı yakacak bu ürün ?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-03-16 at 13.21.49.jpeg
    WhatsApp Image 2020-03-16 at 13.21.49.jpeg
    90.3 KB · Görüntüleme: 0
  • WhatsApp Image 2020-03-16 at 13.22.28.jpeg
    WhatsApp Image 2020-03-16 at 13.22.28.jpeg
    41.3 KB · Görüntüleme: 0

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Sigortayı değiştirip tekrar dene. Yine atarsa ürün arızalıdır. Zaten çakma anlamışsındır herhalde.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Evet, attırıyor. :)
Çakmaklık girişi gevşediyse, bir de aynı sigortadan başka aksesuarlara elektrik alınmışsa böyle şeylere sebep olabiliyor. İki sebep de benim aracımda vardı. Benden önce 12 yıl kullanılmış bir araba ve elektriği çakmaktan alınmış park sensörü... Bu yüzden toplu olarak sigortasından alıp küllüğe koymuştum, bazen aynı günde 2 kere, bazen de 2 ayda bir sigorta değiştiriyordum.

Çakmaklıkta elektrik yokken içindeki telleri tornavida vb. bir aletle hafifçe tekrar içe doğru çekip oraya girecek aleti daha sıkı tutmasını sağlayın. Çünkü Palio gibi ekonomik sınıf arabalarda (ki yine benim Corsa'da aynı durum yaşanıyordu) yol sarsıntılarında bile anlık temassızlık olabiliyor. Sırf bu temas hassasiyeti nedeniyle şarj özelliğini neredeyse hiç kullanmadım denebilir.

Bu sıkıntı dışında gayet iyi bir üründür. Güle güle kullanın.

Ozan0644

Takipçi
16 Mar 2020
3
0
5
24
Ankara
Marka
Fiat
Evet, attırıyor. :)
Çakmaklık girişi gevşediyse, bir de aynı sigortadan başka aksesuarlara elektrik alınmışsa böyle şeylere sebep olabiliyor. İki sebep de benim aracımda vardı. Benden önce 12 yıl kullanılmış bir araba ve elektriği çakmaktan alınmış park sensörü... Bu yüzden toplu olarak sigortasından alıp küllüğe koymuştum, bazen aynı günde 2 kere, bazen de 2 ayda bir sigorta değiştiriyordum.

Çakmaklıkta elektrik yokken içindeki telleri tornavida vb. bir aletle hafifçe tekrar içe doğru çekip oraya girecek aleti daha sıkı tutmasını sağlayın. Çünkü Palio gibi ekonomik sınıf arabalarda (ki yine benim Corsa'da aynı durum yaşanıyordu) yol sarsıntılarında bile anlık temassızlık olabiliyor. Sırf bu temas hassasiyeti nedeniyle şarj özelliğini neredeyse hiç kullanmadım denebilir.

Bu sıkıntı dışında gayet iyi bir üründür. Güle güle kullanın.
Teşekkür ederim deneyeceğim 🙏

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Çakma olup olmadığını nerden anlarım satıcı hepsiburada güvenilir olduğunu sanıyordum
Xiao Mi şeklinde yazılmış websiteside başka bir adresi gösteriyor. Bilemedim bende belki ortak bir olabilir ama bende ki kulaklıkta direkt Xiaomi yazıyor websiteside kendi sitesi.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım