KAPALI VW Golf MK2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

barankaratas

Baran
Profesör
11 Mar 2020
372
759
1,895
ANKARA
Marka
Ford
Herkese selam, öncelikle kendimden daha sonra tercih etmek istediğim araçtan bahsedeyim. 22 yaşında orta gelirli bir ailenin çocuğuyum. Alacağım araç evin 2.aracı olacak ben zevk amaçlı kullanacağım. Arabayı kendi paramla alacağım ve alacağım araç ortanın üstünde bir kondisyona sahip. Fiyat olarak aklıma yatıyor muadillerinden daha uygun boya, mekanik ve ağır bakımları yapılmış. Ancak içinde bulunduğumuz durumlardan dolayı hayallerimi ertelemeli miyim yoksa aracı kaçırmamalı mıyım bilmiyorum. Araç VW GOLF 89 model 1.6 atmosferik dizel bir araç fiyatı da günümüz kuş serisi ile kafa kafaya. Ailemden gizli almak istiyorum çünkü önüme taş koyacaklarını biliyorum. Siz benim durumumda ne yaparsınız? Yarın satıcıya telefon edip bakmaya gideceğim, araçta nelere dikkat etmem gerek? Hepinize teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Gözümde en güzel ve zevkli Golf kasası. Öncelikle fazla acele etmeyin derim. Atmosferik dizel yerine turbo dizel veya benzinli öneririm hem daha zevkli olması (performans) hem daha çok tutulması açısından. Mekanik bir araç dikkat etmeniz gereken ayrıca bir şey yok, kaporta - pas durumu ve motor önemli, bir ustaya gösterirseniz iyi olur.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Herkese selam, öncelikle kendimden daha sonra tercih etmek istediğim araçtan bahsedeyim. 22 yaşında orta gelirli bir ailenin çocuğuyum. Alacağım araç evin 2.aracı olacak ben zevk amaçlı kullanacağım. Arabayı kendi paramla alacağım ve alacağım araç ortanın üstünde bir kondisyona sahip. Fiyat olarak aklıma yatıyor muadillerinden daha uygun boya, mekanik ve ağır bakımları yapılmış. Ancak içinde bulunduğumuz durumlardan dolayı hayallerimi ertelemeli miyim yoksa aracı kaçırmamalı mıyım bilmiyorum. Araç VW GOLF 89 model 1.6 atmosferik dizel bir araç fiyatı da günümüz kuş serisi ile kafa kafaya. Ailemden gizli almak istiyorum çünkü önüme taş koyacaklarını biliyorum. Siz benim durumumda ne yaparsınız? Yarın satıcıya telefon edip bakmaya gideceğim, araçta nelere dikkat etmem gerek? Hepinize teşekkür ederim.
Ailenizin rızasını almazsanız siz aldıktan sonra da taş koyarlar, zorla sattırmaya çalışırlar bezdirirler.Benim geçmişte yaşadığım durumlara bayağı yakın hissettim sizi.

Size tavsiyem eğer ailenizden izin alabiliyorsanız, veya başka araca izin veriyorlarsa başka araç bakma durumu da olur.Onların rızasını alın yeri gelecek sizin altınızdan kalkamadığınız masrafta onlar da yardımcı olacaklar.

İlk defa araç alacaksanız Golf MkII yu benzinli-lpg li olmadan önermem.Atmosferik dizelin hem parçasını zor bulacaksanız hem de tamir bakım masrafları belinizi bükecek.

Diyelim ki aileniz hiç bir şekilde izin vermiyor ne bu Golf Mk2 ye ne de başka bir araca ama siz araç almayı çok istiyorsunuz. O zaman da sizi engelleyecek yapma etme diyecek halim yok ama işte bu senaryo için uygun olan araç kesinlikle Golf Mark II değil.

R11 TXE, Flash gibi yerli piyasada bol bol parçası bulunan ve sürmesi diğer yerlilere oranla daha keyifli olan araçların temizlerini bulursanız hem ilk araç deneyiminize çok zor bir seviyeden başlamayıp, hem de ailenizin rızasını olmasa da kolaylıkla yürütebileceğiniz parçasını bulacağınız bir araç olur.

Sonrasında zaten aileniz R11 gibi aracın altından kalktığınızı gördükten sonra onlar da size yardımcı olur 1-2 sene gecikmeli de olsa sevdiğiniz Golfü alırsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım