Hızlı cila tavsiyesi

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,005
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
selamlar.
bana kuru yüzeye uygulanacak en önemlisi su iticilik olan bi hızlı cila tavsiyesinde bulunabilir misiniz?
bütçem 150₺ civarı max.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Önceden olsa Sonax BSD derdim ama toz tutma derdi var , hemde piyasaya yeni markalar ve yeni ürünler çıkmış ben biraz geride kaldım maalesef :)

Chemical Guys Hybrid V07 diye sevilen bir ürün vardı ama baktım şimdi fiyatı çok artmış . 60-70 olduğu zamanları hatırlıyorum 200'ü görünce şok oldum .

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,005
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
Önceden olsa Sonax BSD derdim ama toz tutma derdi var , hemde piyasaya yeni markalar ve yeni ürünler çıkmış ben biraz geride kaldım maalesef :)

Chemical Guys Hybrid V07 diye sevilen bir ürün vardı ama baktım şimdi fiyatı çok artmış . 60-70 olduğu zamanları hatırlıyorum 200'ü görünce şok oldum .
dolar kuru....

YasinG34

Asfalt Kurutucu
12 Şub 2017
36
37
595
Turtle marka hızlı cila veya wax tavsiye ederim her türlü güzel sonuç alırsınız.
Sonaxında hızlı cilası çok güzel

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
kuru kaportaya uygulanabiliyor değil mi?
bir de konsantre olarak satılmıyor mu?

PW araç ıslakken sıkılıp durulanyor. Bence böyle olması kullanım kolaylığı açısından çok iyi BSD ve benzeri hızlı cilalarda sık sil yapmak gereksiz uğraştırıyor. Birde PW'yi camlar dahil her alanda kullanabilirsiniz. Bu kategoride wet coat öneririm ancak PW'ye göre maliyeti yüksek. Haricen kolay bulabileceğiniz BSD var onun da eksi yönünü kendiniz yazmışsınız.

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,005
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
PW araç ıslakken sıkılıp durulanyor. Bence böyle olması kullanım kolaylığı açısından çok iyi BSD ve benzeri hızlı cilalarda sık sil yapmak gereksiz uğraştırıyor. Birde PW'yi camlar dahil her alanda kullanabilirsiniz. Bu kategoride wet coat öneririm ancak PW'ye göre maliyeti yüksek. Haricen kolay bulabileceğiniz BSD var onun da eksi yönünü kendiniz yazmışsınız.
teşekkür ederim

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
Hocam koch pw öneririm. Bunu 1e75 oranında sulandırın. Ömür boyu parlaklığı ve su itişi efsane bir ürüne sahip olun...
koch pw ürünün rengi turuncu mu? eğer turuncuysa bende var baya güzel memnunum. ürün sarfiyatı çok az. ürünü 1.5litre suyla karıştırıyorum baya gidiyor. tek sıkıntı oto yıkamacılarda arabayı yıkattıktan sonra 2.kez durulamakta biraz nazlanıyorlar :D

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
PW

Wet Coat

Not: Linkler rastgele bulunup atılmıştır.

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,005
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
benim istediğim kuru kaportaya yapılan cinsten. koch chemie anladığım kadarıyla araç ıslakken sıkılıyor. ben o tarz istemiyorum ama gene de çok teşekkür ederim.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,529
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Şurayı takipte kalayım :) Ben şu an luxor kimyanın 5 litrelik cilasını kullanıyor ama yinede önerilere bakmak için takip edeyim :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
koch pw ürünün rengi turuncu mu? eğer turuncuysa bende var baya güzel memnunum. ürün sarfiyatı çok az. ürünü 1.5litre suyla karıştırıyorum baya gidiyor. tek sıkıntı oto yıkamacılarda arabayı yıkattıktan sonra 2.kez durulamakta biraz nazlanıyorlar :D
Ekstra bahsis veriyorum oyle durumlarda cunku 2. Kez yaptirmak biraz ayip gibi geliyor bana

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
ben de yaptırmak istemediğim için ya da yaptırmak isteyince yüzlerinin aşıldığını görmemek için kuru kaportaya uygulanan arıyorum
kuru uygulanan ürünler yorar, ıslak ürünü dışarda bi kere daha ıslatıp uygulasanız yine daha kolay olur. Ya da direkt vax uygulayın her yıkamada uğraşmayın 3-5 ay dayanıyo herhalde

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım