Merhaba otopark ailesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alperden

Alper Deniz
Taklacı Güvercin
22 Haz 2020
8
14
295
33
istanbul
Marka
Ford
Merhabalar,

İsmim alper, istanbul-kadıköy'den aranıza katılıyorum, bilişim uzmanıyım. İlk zamanlarından beri otopark takipçisiyim ancak foruma ilk defa giriş yapıyorum. Forumda otomobil kültürümü geliştirebilmek ve karşılıklı olarak belki benim de yardımcı olabileceğim kişilerle bir araya gelmeyi umuyorum. Otomobilimle özellikle ege bölgesindeki dar-küçük virajlı yollarda gazlamak bu dünyadaki en büyük zevklerimden :) Bunun dışında sim racing'le yıllar önce ilgilenmiştim, evlilik sonrası uzun bir aradan sonra G29 alarak tekrar sim racing dünyasına dönüş yaptım, organizasyon olursa katılabilirim.

2016 Model Ford Focus -Titanium, Dizel-Powershift sahibiyim, aracım 76bin km'de;

Herkese iyi forumlar diliyorum.

IMG_20190526_163324.jpg

Alttaki resimde far yıkama kapağı düşmüştü, sonradan alıp boyatıp taktım dikkat eden arkadaşlar olur muhtemelen :)
IMG_20190526_163225.jpg

IMG_20180823_195037.jpg

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
415
1,360
2,645
Marka
Ford
Hoş geldiniz 🙂 iyi forumlar, kazasız belasız sürüşler. Arabanızın maşallahı var.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Hoşgeldiniz foruma umarım keyif alırsınız. Aracınız oldukça güzel, özellikle opsiyon farlarıyla çok şık gözüküyor

alperden

Alper Deniz
Taklacı Güvercin
22 Haz 2020
8
14
295
33
istanbul
Marka
Ford
Hoşgeldiniz öncelikle , Aracınızda şimdiye kadar bir kronik sorun yaşadınız mı acaba ?
Ilk aldığımda ufak masrafları oldu ancak benim aracımın durumu biraz farklı, ağır hasar kayıtlı olarak satın aldım kaza ve tamir geçmişini gözeterek, bu yüzden ilk 3-4 ay gaz kelebeği-klima fanı vs gibi ufak harcamalarim oldu.(sanayide bilinçsiz tamir sebebiyle). Ancak 1,5 sene ve 25bin km dir bakım dışında bı para harcamadim. Forumda ağır hasarlı araç alımıyla ilgili konular vardır muhakkak ama ben de aracın ve benim hikayemi vakit olunca detaylı bir şekilde yeni konu açarak anlatacağım, belki kafası karışan arkadaşlara yardımcı olur.

alperden

Alper Deniz
Taklacı Güvercin
22 Haz 2020
8
14
295
33
istanbul
Marka
Ford
Hoşgeldiniz foruma umarım keyif alırsınız. Aracınız oldukça güzel, özellikle opsiyon farlarıyla çok şık gözüküyor
Çok teşekkürler. Evet farlar aracı almamda baya etkili olmuştu, adaptif-xenon farlar gece sürüşlerini baya zevkli hale getiriyor. Özellikle başka ışık kaynağının olmadığı orman, dağ yollarında inanılmaz farkediyor.

yakkocan

Yakup ÖZER
Profesör
2 May 2020
462
387
1,345
22
Ankara
Marka
Yok
Merhabalar,

İsmim alper, istanbul-kadıköy'den aranıza katılıyorum, bilişim uzmanıyım. İlk zamanlarından beri otopark takipçisiyim ancak foruma ilk defa giriş yapıyorum. Forumda otomobil kültürümü geliştirebilmek ve karşılıklı olarak belki benim de yardımcı olabileceğim kişilerle bir araya gelmeyi umuyorum. Otomobilimle özellikle ege bölgesindeki dar-küçük virajlı yollarda gazlamak bu dünyadaki en büyük zevklerimden :) Bunun dışında sim racing'le yıllar önce ilgilenmiştim, evlilik sonrası uzun bir aradan sonra G29 alarak tekrar sim racing dünyasına dönüş yaptım, organizasyon olursa katılabilirim.

2016 Model Ford Focus -Titanium, Dizel-Powershift sahibiyim, aracım 76bin km'de;

Herkese iyi forumlar diliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 27109

Alttaki resimde far yıkama kapağı düşmüştü, sonradan alıp boyatıp taktım dikkat eden arkadaşlar olur muhtemelen :)
Ekli dosyayı görüntüle 27110

Ekli dosyayı görüntüle 27111
Merhabalar. Foruma hoşgeldiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım