Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Volkswagen’in “Gran Turismo” modeli Arteon, yeni verimli motor seçenekleri, akıllı sürüş ve asistan sistemleri ile güncellendi. 
Volkswagen’in avant-garde tasarıma sahip iddialı modeli Arteon güncellenmiş haliyle yollara çıkmaya hazırlanıyor. Daha verimli, enerji dolu ve tam anlamıyla dijital modelin 2020 yılı ikinci yarısında Avrupa’da satışa sunulması planlanıyor. Yeni Arteon, işlevsellik kadar bireysel tasarıma ve yenilikçi teknolojilere değer veren tüm otomobil severler için tasarlanmış.
Lüks ve sportifliğin birleştiği ön tasarım
Yeni Arteon’da ilk planda güncellenen ön profil göze çarpıyor. Bir önceki nesliyle de dikkatleri üzerine toplamayı başaran Arteon’un yenilenmiş tasarımı yine göz alıcı ama çok daha rafine. Ön tarafta keskinleştirilmiş tasarım çizgisi modelin bir yandan şık bir lüks otomobil olduğunu gösterirken...

Okumaya devam et...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,764
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bayıldım.. Şu tasarım zihniyetinden, tasarımı yapanın elinden Golf 8 nasıl çıkıyor hayret bir şey.
2020-VW-Arteon-Facelift-Shooting-R.jpg

2021-Volkswagen-Arteon-R-Shooting-Brake-wagon-blue-1001x565-2.jpg

2021-Volkswagen-Arteon-R-Shooting-Brake-wagon-blue-1001x565-1.jpg

Son düzenleme:
K

Kemal

Ziyaretçi
Volkswagen'in yıllardır değiştirmediği klima ve havalandırma çıkışlarını yenilemesi gerçekten gerekliydi artık.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
bu tasarım ile birlikte umarım o geyik testindeki saçmalıkta da iyileştirme yapmışlardır. O kadar yere yakın ve coupe formunda, 4motion bi araba nasıl o kadar rezil olabilir şaşırtmıştı.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
bu tasarım ile birlikte umarım o geyik testindeki saçmalıkta da iyileştirme yapmışlardır. O kadar yere yakın ve coupe formunda, 4motion bi araba nasıl o kadar rezil olabilir şaşırtmıştı.
Geyik testi adı üstünde çokta güvenilecek test değil, bende şaşırmıştım ama Sinan Koç Arteon'un testinde yol tutuşu için iyi demişti.
Arteon Volkswagen'in şimdiye kadar ki yaptığı en yakışıklı, en sıradışı ve en can alıcı araç bana göre. Yeni iç dizaynda harika olmuş muhtemelen yeni Passat'ta böyle olacak, klima kumandalarındanda kurtuldular sonunda.

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Özellikle SW olan muazzam olmuş Panamera dan sonra en sevdiğim tasarımlardan biri olarak yerini aldı. Tek sorun Fiyatı. A5 parası isteyince beni kaybediyor.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,764
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İki aracı tasarlayan aynı mıdır emin miyiz ?
Neticede aynı markanın bünyesinde yer alan iki araç bunlar. Tasarımcıları aynı da olsa farklı da olsa markaların bir tasarım stratejisi oluyor daha önceden belirlediği. Tasarımcılar da bu strateji doğrultusunda çizim yapıyor. Şimdi sen vw olarak Arteon'u bu tasarım anlayışıyla üretip Golf'ü de yüzüne zor bakılacak bir anlayışla üretirsen insanlar haliyle madem yapabiliyorsunuz Golf'ü de yakışıklı bir şey yapsaydınız der normal olarak.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım