Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
400 Yeni Kia Picanto’yu, DenizFilo’nun finansal çözümleriyle filosuna dahil eden MOOV, toplamda 2 bin 500 adete yakın aracıyla İstanbul, İzmir ve Ankara’da MOOVER’lara diledikleri an, diledikleri süre kadar araç kiralama imkanı sağlayarak hizmet veriyor.
Türkiye’nin ilk serbest dolaşımlı araç paylaşım markası olan MOOV , filo yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Son olarak uygulamasında fırsat araçları seçeneği sunarak MOOVER olarak tanımladığı kullanıcılarıyla birlikte hizmetini geliştiren MOOV, 400 Yeni KIA Picanto’yu da DenizFilo’nun sunduğu finansal çözümle filosuna dahil ederek gücüne güç katmaya devam etti.
Eylül 2018’de Türkiye’de ilk kez serbest dolaşımlı araç paylaşım modelini İstanbulluların hizmetine sunduklarını belirten Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, “700 araçla başladığımız MOOV’da kısa zamanda çok yol kat ettik. Salgına rağmen yatırımlarımıza devam ettik. Geçtiğimiz yıl İzmir ve Ankara’yı da hizmet bölgelerimize dahil ettik ve üç büyükşehirde...

Okumaya devam et...

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,040
3
4,935
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Rakibi Dacia Dokker getirdi,ki oldukça mantıklı bir hareket alışveriş çıkışı yada eşya taşımak için birebir.Bunlar atmosferik motorlu tek kavrama şanzımanlı a segment bomboş picanto getirdi,üstelik picantodaki gibi 50 km sınırı yok ve dokker 15 lira daha ucuza kiralanabiliyor 1 saat için.Ne yaptıklarını gerçekten anlamak güç,artık kullanılacak mantıklı bir sebep göremiyorum.Picanto ayarında araç kiralamak istesen en ucuza clio var,fiyatı 10 kuruş zamlandı lakin picantodan 1 saatliğine bakarsak 33 lira daha avantajlı.Böyle bir durum varken kim gidip rakip filodan picanto kiralar orası soru işareti bence.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,654
2,919
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Rakibi Dacia Dokker getirdi,ki oldukça mantıklı bir hareket alışveriş çıkışı yada eşya taşımak için birebir.Bunlar atmosferik motorlu tek kavrama şanzımanlı a segment bomboş picanto getirdi,üstelik picantodaki gibi 50 km sınırı yok ve dokker 15 lira daha ucuza kiralanabiliyor 1 saat için.Ne yaptıklarını gerçekten anlamak güç,artık kullanılacak mantıklı bir sebep göremiyorum.Picanto ayarında araç kiralamak istesen en ucuza clio var,fiyatı 10 kuruş zamlandı lakin picantodan 1 saatliğine bakarsak 33 lira daha avantajlı.Böyle bir durum varken kim gidip rakip filodan picanto kiralar orası soru işareti bence.
tam dokker ı yazmaya gelecektim sen yazmışsın :D moov dan daha kaliteli daha mantıklı araçlar beklerken daha kötüye gitmeye başladılar moov reklamını iyi yapmamış olsa rakibine çok müşteri kaybeder

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım