Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Fiat, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da; itibarını en çok artıran marka olarak değerlendirildi ve iki yıl üst üste Binek Otomotiv Kategorisi’nde “Yılın En İtibarlı Markası” seçildi.
“The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” yedinci kez sahiplerini buldu. “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü”nde saha araştırması sonucunda; 50’ye yakın kategoride ilk üçe kalan markalar belirlendi. Toplam 12 ilde bin 200 kişiyle gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda sektörlerinde yıl içinde itibarını en çok yükselten markaları ve başarıya ortak olan paydaşları, 17 mart tarihinde online olarak gerçekleştirilen törenle ödüllendirildi. 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılını da Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarının lideri olarak tamamlayan Fiat, Marketing Türkiye The One Awards Ödülleri Binek Otomotiv Kategorisi’nde iki yıl üst üste; “Yılın En İtibarlı Markası” seçildi. 
Süslü: Yenilenen Egea Ailesi ve Egea Cross ile daha da güçlenecek zirvedeki yerimizi koruyacağız. ...

Okumaya devam et...

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,073
4,070
26
Konuya girmeden önce VW dir dedim, Fiat görünce şaşırdım açıkçası.

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,727
6,782
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Konuya girmeden önce VW dir dedim, Fiat görünce şaşırdım açıkçası.
Bu ödül en itibarlı marka olarak değil, itibarını en fazla arttıran marka olarak veriliyor.
İbareler de yanlışlık olunca kafa karışıklığı olmuş.
Yoksa en itibarlı markanın Fiat olmadığını yoldaki çocuğa sorsak söyleyebilir herhalde.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım