Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Renault’nun B-Sedan segmentindeki yeni oyuncusu Taliant, modern tasarım çizgileri, teknolojik donanımları, artırılmış kalite ve konfor unsurlarıyla B-Sedan segmentine farklı bir perspektif getiriyor.
 Renault, Taliant modeliyle B-Sedan segmentine şık ve yenilikçi bir yaklaşım getiriyor. Yakın dönemde logosunu yenileyen marka, ürün gamının yeni temsilcisi Taliant’ı hedef pazarlar arasında ilk kez Türk tüketicisinin beğenisine sunuyor. Renault Grubu’nun CMF-B modüler platformunda üretilen Taliant,               X-Tronic şanzıman, kör nokta uyarı sistemi, kablosuz Apple Car Play, 8” dokunmatik multimedya ekranı ve elektrikli park freni gibi dikkat çeken özellikleri de beraberinde getiriyor. Model, Joy ve Touch donanım seviyeleriyle tüketicilerle buluşacak.
“Taliant” ismi Renault’nun güçlü ve tutarlı uluslararası ürün konumlandırma stratejisini yansıtıyor. Farklı pazarlarda telaffuz kolaylığı sağlaması hedeflenen Taliant, yetenek ve başarıya da atıfta bulunuyor.
Perakende ve...

Okumaya devam et...

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Reno bırak şu B sedanı gözünü seveyim ya git Dacia lisansı altından sat, baklava desenine yakışmıyor ya. Sümbül aşağı sümbül yukarı aha şimdi de başlar tayland-taylan-talyant-taliyant...

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
B segment linea nin yerini alan egea ya c dersem beni vururlar

O kadar aynı fikirdeyim ki sanki Egea'yı çok çok farklı bir araç gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koymaları garip. Ama forumda çok büyük tartışma konusu oluyor ondan C diyorum bende hep.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
O kadar aynı fikirdeyim ki sanki Egea'yı çok çok farklı bir araç gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koymaları garip. Ama forumda çok büyük tartışma konusu oluyor ondan C diyorum bende hep.
Ben otomatik vitese sahip olamayan arabaya c bile demem ama iste malum para verilip alinan urune toz kondurmama kanimizda var herhalde

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,529
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Ben 8-9 vitesi nasıl atacam acaba hmm :D

resim_2021-05-25_151840.png

A

Agar

Ziyaretçi
Yav ne ageası şuan corolla dan pahalı. Corolla nın gerçek C sınıfı oluşu. Arka süspansiyon sistemi vs vs..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım