En Son Ne Aldınız?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,302
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Zamdan önce 8,21 lt benzin (depoda başka yer yoktu :') )
4 torba çimento
2 x hot wheels ( '67 Ford GT40 Mk4 , Mercedes 300SL gullwing )
bir takım kaporta onarım hizmeti

Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
180 bin kmde lpgsiz benzinli 1998 E46 320i Otomatik, aileye araç olarak aldık bakalım Allah utandırmasın.

Ona buna değil de şu piyasa da ötvden sonrasına kalmamak için oldukça acele ettik, vakit olmamasına rağmen hummalı olarak kısa sürede aldık. Benzinli ve çok el değiştirmemiş bir araç lpg takıp takmamamız vs zamana bağlı belirlenecek. Gönlüm bununda Sierra gibi lpgsiz kalmasından ama bilemiyoruz nasip.

Klişe lafı edip kaçıyorum “araç almak da satmak da zor.”

furkano

Panpa
7 Eki 2016
326
1,360
3,095
Marka
Citroen
180 bin kmde lpgsiz benzinli 1998 E46 320i Otomatik, aileye araç olarak aldık bakalım Allah utandırmasın.

Ona buna değil de şu piyasa da ötvden sonrasına kalmamak için oldukça acele ettik, vakit olmamasına rağmen hummalı olarak kısa sürede aldık. Benzinli ve çok el değiştirmemiş bir araç lpg takıp takmamamız vs zamana bağlı belirlenecek. Gönlüm bununda Sierra gibi lpgsiz kalmasından ama bilemiyoruz nasip.

Hayırlı olsun , güzel günlerde kullanın inş.Arkadaşım da 2 ay önce filan 300 küsür bindeki lpgli muadilini aldı. .Lpgsiz olması çok iyi.

barankaratas

Baran
Profesör
11 Mar 2020
375
763
1,895
ANKARA
Marka
Ford

Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin, LPG için biraz beklemeniz en iyisi şu an için kimse önünü göremiyor LPG'nin de bir artısı kalmadı. Kaba hesapla 60 kuruş yakacağına 75 kuruş yaksın diye yaklaşıyorum ben olaya.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hayırlı olsun , güzel günlerde kullanın inş.Arkadaşım da 2 ay önce filan 300 küsür bindeki lpgli muadilini aldı. .Lpgsiz olması çok iyi.

Çok teşekkür ediyorum, aynen bence de büyük bir avantaj.

Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin, LPG için biraz beklemeniz en iyisi şu an için kimse önünü göremiyor LPG'nin de bir artısı kalmadı. Kaba hesapla 60 kuruş yakacağına 75 kuruş yaksın diye yaklaşıyorum ben olaya.

Aynen öyle ilk etapta aklımızda yok zaten teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için Allah daha iyilerini isteyenlere nasip etsin.

E28902A9-D418-4FBA-8D01-AEA46C22DE70.jpeg

Bu da bi spoiler olsun 😂

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen

Hayırlı olsun, Astra gibi bi hata yapmamanıza sevindim, en kısa zamanda hakkını verelim E46'nın :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hayırlı olsun, Astra gibi bi hata yapmamanıza sevindim, en kısa zamanda hakkını verelim E46'nın :D

İstesek de Astra gibi bir hata yapamadık baktığımız araçlar ya satıldı kaçırdık ya da sorunlu çıktı. Nasip ilk yola çıktığımız aracaymış. Teşekkür ederim iyi dileklerin için.

Hakkını verelim tabii de hem otomatik oluşundan hem de ailenin aracı oluşundan çok sıkamam herhalde ama tempo tutarım. 😅

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,644
2,894
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen

hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın inşallah

Otto Çevrimi

Panpa
Destekçi
3 Eki 2016
1,626
1
5,117
4,070
Kocaeli
Marka
Alfa Romeo

Hayırlı olsun. Güzel seçim :) Kazasız belasız nice günlerde kullanın

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hayırlı uğurlu olsun. Çok sevindim, kazasız belasız kullanın inşallah 🙏 .

Kendi aracı gibi sevinen insanların olduğunu bildiğim için ilk burayla paylaştım eksik olmayın teşekkür ederim.

Hayırlı olsun. Güzel seçim :) Kazasız belasız nice günlerde kullanın

Teşekkür ederiz, ailecek uzun ömürlü bir şekilde binmek için aldık zaman neyi gösterir bilmiyorum ama size birkaç sorum olabilir bu süreçte umarım sıkmam. Yanlış hatırlamıyorsam sizde de E39 vardı, 520i ise motor olarak aynılar yanılmıyorsam.

9C24EEA3-1DFD-497C-A9FD-CC24956E39EB.jpeg

Bu da bir başka spoiler olsun aracı cidden objektif anlatacak kadar kullanırsam-yani ailemden fırsat kalırsa :D- garaj başlığında detaylı bir yazı yazarak açıklamak istiyorum. Şimdilik böyle kıyıda köşe de duruversin :D

Evet sunroofsuz bmw ve balkonsuz ev 😂 ne yapalım hem uygun olsun hem 320i olsun hem şöyle olsun hem böyle olsun derken bir yerlerden fedakarlık yapmak gerekiyor. Renk Orientblau, 2016 da sattığımız facelift bir e46 318i vardı nasip ya aynı renk denk geldi.

Son düzenleme:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Kendi aracı gibi sevinen insanların olduğunu bildiğim için ilk burayla paylaştım eksik olmayın teşekkür ederim.

Teşekkür ederiz, ailecek uzun ömürlü bir şekilde binmek için aldık zaman neyi gösterir bilmiyorum ama size birkaç sorum olabilir bu süreçte umarım sıkmam. Yanlış hatırlamıyorsam sizde de E39 vardı, 520i ise motor olarak aynılar yanılmıyorsam.

Ekli dosyayı görüntüle 37323

Bu da bir başka spoiler olsun aracı cidden objektif anlatacak kadar kullanırsam-yani ailemden fırsat kalırsa :D- garaj başlığında detaylı bir yazı yazarak açıklamak istiyorum. Şimdilik böyle kıyıda köşe de duruversin :D

Evet sunroofsuz bmw ve balkonsuz ev 😂 ne yapalım hem uygun olsun hem 320i olsun hem şöyle olsun hem böyle olsun derken bir yerlerden fedakarlık yapmak gerekiyor. Renk Orientblau, 2016 da sattığımız facelift bir e46 318i vardı nasip ya aynı renk denk geldi.

Hayırlı olsun, kazasız belasız. En sevdiğim BMW modellerinden. Sunroof olmaması (geçmişten bu yana yazdıklarımı bilenler kedi ciğer konusu değil, samimi düşüncem olduğunu bilir) ve rengi ayrı güzel.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hayırlı olsun, kazasız belasız. En sevdiğim BMW modellerinden. Sunroof olmaması (geçmişten bu yana yazdıklarımı bilenler kedi ciğer konusu değil, samimi düşüncem olduğunu bilir) ve rengi ayrı güzel.
Teşekkür ediyorum cümlemize inşallah herkes kazasız belasız :) .

Sunrooflusu temiz kalsa veya daha pahalı olmasa güzel nimet aslında ama olmazsa olmazımız değildi. Güzel yorumlarınız için teşekkürler

Allah daha iyisini nasip etsin diyeceğim ama bana göre herkes için kendi aracı en iyisi o sebepten herkesin gönlüne göre versin diyorum mesela sana da güzel bir Jimny gibi mesela ya da artık hangisi gönlündeyse 😊

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım