HABER Motorine de yılbaşı zammı yapıldı!

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Motorine yılın son günü zam geldi. Akaryakıt dağıtım şirketleri, bu gece yarısından geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına 12 kuruş zam yaptı.

Motorinin litre fiyatı Ankara’da 4,49 liradan 4,61 liraya, İstanbul’da 4,44 liradan 4,56 liraya, İzmir’de ise 4,46 liradan 4,58 liraya çıkacak. Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

Akaryakıt dağıtım şirketleri, 22 Aralık Perşembe günü benzinin litre fiyatına 10 kuruş zam yapmıştı. Motorinin fiyatı değişmemişti.

Kaynak: NTV

Bu yazıyı ana sayfa portalımızdan okumak için tıklayınız..

furkang

Elit Apaçi
20 Eyl 2016
54
10
970
Emekliye ikramiye diyorlar yakıta zam veriyorlar.ötvye zam veriyorlar o zammı 50bin tl olarak kosgebllere borç veriyorlar.Devletin hiç mi gelir kaynağı yok anlamadımki.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,629
1
64,437
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
bizim araba lepegeli. Mazotcu olan düşünsün.

Tlg

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
13
6
595
Tekel satıldı.Telekom satıldı.Köprüler otoyollar satıldı.Tek gelir kaynaği arabalar ve Akaryakıt kaldi yüklenin bakalım nereye kadar gidecek.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım