Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
1.96 yım ama kilo baskılıyor insanlar yakınıma gelmedwn anlamiyor uzun olduğumu:):)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Pederle az Amaroku sınayalım dedik. Amma mesaj yazmışsınız. 7 8km kullandım Amarok'u direksiyon kamyonete göre hafif ve rahat geldi yav. Fren ise binek araca göre daha aşagıda devreye giriyor diye fark ettim. Motor sesi ise allahım kafayı yersiniz. 320d e90 çipli musallat olmaya çalıştı düzde ilk biz bi güzel tokadı salladık daha sonra viraj gelince babam geçsin yoksa devrilecez dedi :D:D

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
Pederle az Amaroku sınayalım dedik. Amma mesaj yazmışsınız. 7 8km kullandım Amarok'u direksiyon kamyonete göre hafif ve rahat geldi yav. Fren ise binek araca göre daha aşagıda devreye giriyor diye fark ettim. Motor sesi ise allahım kafayı yersiniz. 320d e90 çipli musallat opmaya çalıştı düzde ilk biz bi güzel tokadı salladık daha sonra viraj gelince babam geçsin yoksa devrilecez dedi :D:D

Panpa ses iyi anlamda mı kötü anlamda mı? V6 hoş olması lazım :D
Direksiyon bence fazla hafif virajda ne yaptığından haberi olmuyor insanın. Dönüyoruz ama kayıyormuyuz ne yapıyor anlamak zor :D
O değil de 2.0 Bitdi yanlamıyor :(

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Panpa ses iyi anlamda mı kötü anlamda mı? V6 hoş olması lazım :D
Direksiyon bence fazla hafif virajda ne yaptığından haberi olmuyor insanın. Dönüyoruz ama kayıyormuyuz ne yapıyor anlamak zor :D
O değil de 2.0 Bitdi yanlamıyor :(
Ses baya güzel böyle gürül gürül bide arada turbo sesini falanda duyuyorsun insan iyice zevke geliyor. His olarak bişeyler var ama genel olarak bi hafiflik hakim. Bu arada V6 guzel yan veriyor şimdi allahı var.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
daaaaa 5 dk önce izledim attım puuu neyse bulurum yine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım